سرویس جدید آمازون در خدمت طرفداران مسابقات ان‌بی‌ای
هم‌زمان با شروع فصل جدید مسابقات بسکتبال ان‌بی‌ای؛ ۶.۷

سرویس جدید آمازون در خدمت طرفداران مسابقات ان‌بی‌ای

توسط پیمان گل‌وردی | ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۰ | ۳ دقیقه

آمازون همزمان با شروع فصل جدید مسابقات بسکتبال ان‌بی‌ای، از سرویس «الکسا اسکیلز» خود رونمایی می‌کند.

نوپانا: تیم‌های ورزشی بزرگ طرفداران زیادی در سراسر جهان دارند و تیم‌های لیگ بسکتبال ان‌بی‌ای (NBA) نیز از این مسئله مستثنی نیستند. طرفداران متعصب تیم‌ها تمامی اتفاقات و اخبار تیم خود را پیگیری می‌کنند و حتی در بعضی موارد آمار و اطلاعات بازیکنان نیز برای آن‌ها از اهمیت خاصی برخوردار است.

به گزارش نوپانا، در همین خصوص، همزمان با شروع فصل جدید مسابقات لیگ حرفه‌ای بسکتبال ان‌بی‌ای در ۱۷ اکتبر (۲۵ مهر ماه)، سرویس الکسا اسکیلز (Alexa Skills) آمازون، تمامی اطلاعات مانند نمرات، آمار و ... تیم‌های حاضر در این لیگ را برای اولین‌بار در دسترس طرفداران قرار خواهد داد.

بعد از راه‌اندازی این سیستم، علاقه‌مندان می‌توانند بدون زحمت اطلاعات تیم مورد علاقه خود را به‌دست آورند، اخبار مهم وب‌سایت تیم را مطالعه کنند و درباره آن نظر دهند. همچنین می‌توانند بعد از انتخاب تیم مورد علاقه خود در الکسا، مسابقات آن را پیگیری و دنبال کنند؛ این قابلیت امکانات خوبی برای طرفداران تیم‌هاست.

بر اساس اطلاع‌رسانی آمازون، آن‌ها در ماه ژوئن برنامه پخش رادیویی سیریوس ایکس‌ام (Sirius XM) را به الکسا اضافه کرده‌اند. سیریوس ایکس‌ام دسترسی علاقه‌مندان برای پخش مسابقاتی مانند ان‌بی‌ای، اتومبیل‌رانی ناسکار و ... را راحت‌تر و سریع‌تر می‌کند.

آمازون الکسا سعی دارد در به‌روزرسانی‌های بعدی خود، فعالیت خود را تا حدی گسترش دهد که بتواند جلسات و تمرینات محرمانه تیم‌ها را نیز پوشش دهد!

(همچنین بخوانید: استارت‌آپ‌هایی که چهره فوتبال را عوض کرده‌اند)

منبع

برچسب‌ها: Amazonالکسا آمازونALEXA SKILLSان‌بی‌ایالکسااخبار ورزشیتکنولوژیآمازون
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به‌عنوان مدیر اجرایی باشگاه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران‌جنوب برگزیده شده است و با فعالیت در زمینه مهندسی پزشکی هم‌اکنون مدیریت روابط عمومی استارت‌آپ Maczooo mirror را بر عهده دارد.