پست تصادفی

روش تازه تعیین قیمت در آگهی خودرو

۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۲/ ۵ دقیقه

اخیرا افزایش قیمت بی‌رویه خودرو و مسکن باعث ایجاد نگرانی و سردرگمی مصرف‌کنندگان شده بود و پلیس فتا به منظور ارتقاء امنیت کاربران پیرامون فعالیت در بازا‌رهای آنلاین و سایتهای درج آگهی خودرو و مسکن در فضای مجازی، جلسات متعددی با مراجعه محترم قضایی برگزار و برابر پیگیری‌های صورت گرفته دستور سرپرست محترم دادسرای ناحیه ۳۱ تهران، در تاریخ ۱۲ اردیبهشت حذف قیمتهای بازار خودرو و مسکن به مدیران سایتهای واسط ابلاغ شد.

بیواستارت‌‌آپ دانش‌آموزی شهر تهران برگزار شد

۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۶/ ۲ دقیقه

اولین بیواستارت آپ دانش‌آموزی شهر تهران با حضور دانش‌آموزان نخبه مناطق ۲۲گانه شهر تهران در پژوهشسرا و مرکز خلاقیت مریم میرزاخانی برگزار شد.

۱۰ اصل مهم در نمونه‌سازی

۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۰/ ۵ دقیقه

در استارت‌آپ صفرکیلومتر یاد می‌گیریم چطور یک استارت‌آپ را از صفر شروع کنیم.

ایران مشت داغدار خود را بالا می‌برد

۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۰:۰۶/ ۵ دقیقه

حادثه تروريستي روز گذشته نشان داد مردم ايران فارغ از هرگونه تمايل جناحي يا سياسي، براي پاسداري از امنيت جمهوري اسلامي خود با هم و در كنار هم هستند.

رویداد آسانسور فضایی و بندر ستارگان

۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۷:۲۲/ ۲ دقیقه

آکادمی دیجی‌کالا با همکاری سازمان فضایی ایران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر رویداد آسانسور فضایی و بندر ستارگان را برگزار می‌کند.

برنامه مذاکرات جذب سرمایه فین استارز ۲۰۱۹ توسط کارن کراد

۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۶:۳۲/ ۴ دقیقه

هم‌زمان با دوازدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، کارن‌کراد امسال نیز مانند سال گذشته همکاری خوبی را با شرکت فرابورس ایران شکل داد.

از مفاهیم زبان بصری برند تا تبلیغات فراگیر

۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۰/ ۴ دقیقه

برند‌سازی زبان مشترکی میان بنیان‌گذاران استارت‌آپ‌ها، مدیران‌ برند و بازاریابی است که می‌تواند کسب‌وکار نوپای شما را به یک اهرم قدرتمند در دنیای کسب‌وکار تبدیل‌ کند.

اَمبر، استارت‌آپی برای مراقبت از غلات

۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۵/ ۲ دقیقه

با این ابزار کوچک، غلات از خطر فاسد شدن در امان هستند.