کارگاه آموزشی اصول قراردادهای سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای نوپا
با حمایت رسانه‌ای نوپانا: ۸

کارگاه آموزشی اصول قراردادهای سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای نوپا

توسط پیمان گل‌وردی | ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۰ | ۳ دقیقه

کارگاه آموزشی اصول قراردادهای سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای نوپا توسط نوآفرینان در تاریخ ۳۱ فروردین از ساعت ۹ الی ۱۳ در پارک علم و فناوری مدرس با ارائه محمد یونسی، مشاور حقوقی شتابدهنده فارابی برگزار می‌شود.

نوپاناتمامی کسب‌وکارها چه پیش از راه‌اندازی چه درحین فعالیت نیاز به تامین مالی و جذب سرمایه، جهت رشد و توسعه کسب‌وکار و تجهیز و تکمیل امکانات خود دارند.

رایج‌ترین نوع جذب سرمایه در سیستم سنتی، اخذ تسهیلات بانکی و وام‌های کوتاه مدت است. امروزه با گسترش فعالیت استارت‌آپ‌ها، سرمایه‌گذاران بیشتری برای تامین مالی این کسب‌وکارها پیش قدم می شوند اما هر کدام از آنها قوانین و شرایط مربوط به خود را دارند و بر اساس معیارهای خود اقدام به سرمایه‌گذاری می‌کنند. در این شرایط، صاحبان کسب‌وکار باید با قوانین و راهکارهای حقوقی این فرآیند آشنایی کامل داشته باشند تا در صورت بروز مشکل بتوانند از مالکیت خود دفاع کنند.

در این کارگاه در ابتدا با روش های متنوع تامین سرمایه آشنا شده و سپس مطالبی درباره انواع قرارداد های سرمایه گذاری، شروط و تعهدات اینگونه قرارداد ها می آموزید.

ثبت‌نام این کارگاه نیز از طریق وب‌سایت ایوند بوده و کد تخفیف ۱۵ درصدی nopana برای همراهان این پایگاه اختصاص داده شده است.

تیم نوآفرینان از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در حوزه طراحی و برگزاری رویداد آغاز نموده است. در طی مدت فعالیت، این تیم توانسته است چندین رویداد ملی و بین‌المللی را در دانشگاه های تربیت مدرس، تهران و شهید بهشتی برگزار نماید و با سازمان‌هایی چون سازمان محیط زیست و پژوهشگاه نیرو و همچنین مرکز همکاری فناوری ریاست جمهوری همکاری نماید.

 

گفتنی است این رویداد با حمایت رسانه‌ای نوپانا (پایگاه علمی-تحلیلی کسب‌وکارهای نوپا) به نشانی http://nopana.ir برگزار می‌شود.

 

برچسب‌ها: مسائل حقوقیاستارت‌آپسرمایه‌گذاریکارگاه آموزشی اصول قراردادهای سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای نوپاعقد قراردادراهکار حقوقی
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به‌عنوان مدیر اجرایی باشگاه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران‌جنوب برگزیده شده است و با فعالیت در زمینه مهندسی پزشکی هم‌اکنون مدیریت روابط عمومی استارت‌آپ Maczooo mirror را بر عهده دارد.