رویداد استارت‌آپی in-Tech برگزار می‌شود
با حمایت رسانه‌ای نوپانا: ۸

رویداد استارت‌آپی in-Tech برگزار می‌شود

توسط پیمان گل‌وردی | ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۲ | ۳ دقیقه

رویداد استارت‌آپی in-Tech از تاریخ ۱۱ الی ۱۳ اردیبهشت در تهران برگزار می‌شود.

نوپانارویداد ۵۴ ساعته in-Tech جایی است که طراحان، توسعه‌دهندگان، بازاریابان و علاقه‌مندان به حوزه کارآفرینی گرد هم می‌آیند تا ایده‌های خود را با هم به اشتراک گذارند، تیم تشکیل دهند و کسب‌وکارهای خودشان را شکل دهند. 

تمرکز رویداد in-Tech تشویق زنان و دختران کشورمان به کارآفرینی و فعالیت در حوزه استارت‌آپ‌هاست. از همین رو، دو سوم سهمیه شرکت‌ کنندگان به خانم‌ها اختصاص داده شده است.

in-Tech به شرکت‌کنندگان کمک می‌کند کارشان را به سرعت شروع کنند و به پیش روند.

in-Tech به شرکت کنندگان آموزش می‌دهد که چگونه می‌توانند یک شرکت بسازند. هیچ کتاب، پنل، سخنرانی نمی‌تواند جایگزین آموزه‌های این فرآیند آزمون و خطایی شود که شرکت‌کنندگان در in-Tech به آن دست می‌یابند.

همچنین در in-Tech شرکت‌کنندگان با هم آشنا می‌شوند، استعدادها و توانایی‌های‌شان را در کنار هم قرار می‌دهند و با کار تیمی به ساختن محصولی می‌پردازند که مورد علاقه همه اعضای تیم است.

این رویداد در سه روز برگزار می‌شود که روز نخست به ملاقات، ارائه کسبوکار و تشکیل تیم اختصاص دارد. در روز دوم شرکت کنندگان به یادگیری و کار تیمی بر روی ایده‌ها می‌پردازند و در روز پایانی، تیم‌های شرکت‌کننده ایده‌های خود را در برابر داوران ارائه می‌دهند و سپس بهترین ایده انتخاب خواهد شد.

شما می‌توانید برای حضور در این رویداد، به وب‌سایت in-Tech مراجعه کنید. همچنین کد تخفیف ۲۰ درصدی nopana برای همراهان این پایگاه اختصاص داده شده است. 

گفتنی است، این رویداد با حمایت رسانه‌ای نوپانا (پایگاه علمی-تحلیلی کسب‌وکارهای) به نشانی http://nopana.ir/ برگزار می‌گردد.

برچسب‌ها: زنان کارآفریناستارت‌آپتیم‌سازیاستارت‌آپ ویکندرویداد استارت‌آپی in-Techتهراناستارت‌آپ ویکند بانوانswwomenin-Tech
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به‌عنوان مدیر اجرایی باشگاه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران‌جنوب برگزیده شده است و با فعالیت در زمینه مهندسی پزشکی هم‌اکنون مدیریت روابط عمومی استارت‌آپ Maczooo mirror را بر عهده دارد.