حرکت اول در استارتاپ نبض سرمایه‌گذاری کرد
روابط‌عمومی حرکت اول: ۸

حرکت اول در استارتاپ نبض سرمایه‌گذاری کرد

توسط تحریریه نوپانا | ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۰۷ | ۳ دقیقه

حرکت اول با انتشار خبری اعلام کرد در استارتاپ تبض که در حوزه سلامت الکترونیک فعالیت می‌کند، سرمایه‌گذاری نموده است.

نوپانا:‌ حرکت اول به عنوان بازوی خطر پذیر گروه همراه اول در سال 97 تاسیس شده و تاکنون بیش از 200میلیارد تومان در کسب و کارهای مرحله میانی و بالاتر سرمایه گذاری نموده است.

همان‌گونه که پیش بینی میشد این هلدینگ سرمایه گذاری در سال جاری، نگاه ویژه به سلامت الکترونیک داشته و اولین سرمایه گذاری خود را در این حوزه در اردیبهشت ماه امسال انجام داد.

استارتاپ نبض در سال  1395 توسط  جمعی چهار نفره  از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و علم و صنعت پایه گذاری شد. فعالیت ابتدایی نبض در زمینه ساخت تجهیزات توان‌بخشی بود اما در مرداد ماه سال ۹۶ تغییر مسیر داده و در زمینه طراحی و ساخت ابزارها و گجت های هوشمند حوزه سلامت فعال است.

نبض همچنین موفق به کسب مقام اول حوزه سلامت در چهارمین گنگره بین المللی سلامت کشورهای اسلامی شده است.

آرمین کریمی مدیرعامل و هم بنیانگذار نبض، ضمن تایید این خبر اظهار امیدواری کرد  که این همکاری استراتژیک منجر به تحولات جدی در بازار سلامت الکترونیک کشور گردد.

او همچنین در مورد دلایل این همکاری اعلام کرد که از وی سی ها و حتی شرکتهای مختلف پیشنهادات متنوعی داشتیم اما رویکرد تیم جوان و حرفه ای حرکت اول برای نبض میتواند معنای واقعی اسمارت مانی باشد.

به نقل از روابط عمومی حرکت اول، جزییات دقیق‌تری این سرمایه گذاری، در نشست خبری اعلام خواهد شد.

برچسب‌ها:
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.