کارگروه اینشورتک ذیل رسته فناوری اطلاعات سازمان نصر متولد شد
۸

کارگروه اینشورتک ذیل رسته فناوری اطلاعات سازمان نصر متولد شد

توسط تحریریه نوپانا | ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۹ | ۴ دقیقه

با حمایت و درخواست فعالان حوزه اینشورتک از سازمان نصر استان تهران، پس از اعلام رسمی جهت عضوگیری، در مورخ 01/05/1401 اولین جلسه کارگروه تشکیل شد.

این جلسه با 22 عضو حاضر در محل سازمان نصر و 18 عضو به بصورت آنلاین و با حضور آقایان مهندس قلعه نوی ریاست محترم رسته فناوری اطلاعات و جناب آقای مهندس خداکرمی دبیر رسته فناوری اطلاعات و  جناب آقای قربانی ریاست کمیسیون فینتک برگزار شد و اعضا با کلیات کار، ساختار و فرآیندهای نصر آشنا شدند، در طی این جلسه، قلعه نوی از اعضا خواست که به معرفی خود پرداخته و دغدغه ها و اهداف پیشنهادی تشکیل کارگروه را، تک به تک اعلام نمایند. این جلسه که  3 ساعته با جمع بندی اهداف توسط ریاست محترم رسته و پیشنهاد انتخاب ریاست کارگروه به اتمام رسید.

کارگروه با هدف ایجاد کار تیمی و منسجم، اتحاد رقبا، ارائه یک میز تخصصی و یکپارچه جهت نیل به نظام بخشی و چارچوب های کاری یکپارچه برای فعالان این حوزه تشکیل شده است که بتوانند در فضایی سالم، رقابتی و شفاف با وضع قوانین حمایتی و ایجاد بسترهای مناسب، همگرایی بین دو صنعت فناوری اطلاعات و بیمه را فراهم آورند، علاوه برآن در نظر دارد ضمن جهت دهی به ساختار فعالیت شرکتها و استارت آپ های فعال حوزه هوشمندسازی و تحول دیجیتال در راستای توسعه بازار فعالان این عرصه، قدم بردارد.

در این جلسه با رای گیری اعضای حاضر و آنلاین، مهندس هانیه کارخانه به عنوان ریاست کارگروه انتخاب شد و مقرر گردید در جلسه بعدی کمیته های تخصصی شکل گیرد و این کارگروه فعالیت های تخصصی خود را آغاز نماید.

لازم به ذکر است در جلسه دوم این کارگروه که مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ برگزار شد دکتر شجاعی بعنوان نایب رئیس کمیته و مهندس عقیلی به عنوان دبیر کمیته معرفی شدند.

این کارگروه تمرکز خود را به تهیه نقشه راه و تشکیل کمیته های تخصصی در حوزه اینشورتک معطوف خواهد کرد.

برچسب‌ها: اینشورتکانجمن فینتکبیمهاستارتاپکارگروه
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.