حرکت اول در استارتاپ میاره سرمایه گذاری کرد
۸

حرکت اول در استارتاپ میاره سرمایه گذاری کرد

توسط تحریریه نوپانا | ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۵:۲۶ | ۳ دقیقه

نوپانا: به نقل از روابط عمومی حرکت اول، این هلدینگ سرمایه گذاری خطرپذیر به همراه صندوق پیشگام در راند سوم جذب سرمایه استارتاپ میاره مشارکت نمود.

شــركت «كســب‌وكارهای نوپای حركت اول» به عنوان بازوی ســرمايه‌گذاری جســورانه «گــروه همــراه اول» در ســال ١٣٩٧ و با هدف سرمایه‌گذاری در مرحله میانی و بالاتر استارتاپ‌ها، تاســيس شــده است.

میاره یک پلتفرم با رویکرد on demand delivery با استفاده از پیک موتوری است و بزرگترین مشتریانش رستورانها و سوپرمارکتها هستند.

تیم میاره  فعالیت خود را از  مرکز کارآفرینی شریف و در سال ۱۳۹۵ آغاز کرده و  اولین جذب سرمایه خود را در سال 1395 از رهنما ونچرز دریافت و دو سال بعد ادونچرز  در این استارتاپ سرمایه گذاری نمود.

این سومین راند جذب سرمایه میاره بوده و حرکت اول نقش Lead Investor را در مذاکرات این هم سرمایه گذاری بر عهده داشته است.

روابط عمومی حرکت اول با  انتشار این خبر، از مهمترین دلایل سرمایه گذاری خود در کسب و کار میاره را رشد بسیار سریع این کسب و کار در سالهای اخیر، کسب سهم بازار قابل توجه در صنعت لجستیک و همچنین انتظار تداوم این رشد در سالهای آتی، مدل کسب و کار منحصر به فرد نسبت به رقبا و همچنین تیم توانمند و متخصص جهت اجرای برنامه های توسعه جذاب، را عنوان نمود.

امیراحمد برکتین مدیرعامل میاره نیز با تایید این خبر ، رویکرد برد_برد و روحیه همراهی حرکت اول در مذاکرات و همچنین امکان استفاده از زیرساختهای همراه اول در ادامه این مشارکت را از مهمترین دلایل جذب سرمایه از حرکت اول دانست و اعلام نمود میاره با این جذب سرمایه برنامه های توسعه ای هدفمندی را جهت کسب سهم بازار حداکثری در نظر دارد.

 

 

 

برچسب‌ها: سرمایه‌گذاری خطرپذیرحرکت اولمیارهاستارتاپسرمایه گذاری
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.