پلنت همکار رسمی موسسه دیجیتال اینشورر
۸

پلنت همکار رسمی موسسه دیجیتال اینشورر

توسط تحریریه نوپانا | ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۶:۲۰ | ۳ دقیقه

پلنت به عنوان اولین مرکز نوآوری بیمه و مالی از ایران به عنوان همکار رسمی شعبه ترکیه موسسه دیجیتال اینشورر (TDI) شناخته شده است.

نوپانا: موسسه دیجیتال اینشور TDI(The Digital Insurer) یکی از معتبرترین موسسات حوزه تحول دیجیتال و اینشورتک در دنیاست و دارای بزرگترین پایگاه داده‌ای در جهان می‌باشد. این موسسه دارای گواهی‌نامه‌ها و دوره‌های تخصصی ویژه در حوزه اینشورتک و تحول دیجیتال بوده و در بیش از سی کشور دنیا مشاوره‌های سازمانی به شرکت‌های بیمه و موسسات و استارتاپ‌های اینشورتکی ارائه می‌دهد.

رقابت‌های جهانی بیمه دیجیتال 2022 نوآورانه‌ترین فناوری‌های اینشورتک را در آسیا و اقیانوسیه، اروپا، خاورمیانه، آفریقا  و قاره‌های آمریکای شمالی و جنوبی به نمایش می‌گذارد و بستری برای کارآفرینان اینشورتک فراهم می‌کند تا به دیگران توضیح دهند که چگونه به تسریع روند تحول دیجیتال بیمه کمک می‌کنند و به طور شفاف عنوان کنند که چگونه به مشکلات صنعت رسیدگی کرده و یا استفاده از فرصت‌های جدید در بازار ارزش‌آفرینی می‌کنند.

پلنت به عنوان اولین مرکز نوآوری بیمه و مالی از ایران به عنوان همکار رسمی شعبه ترکیه این موسسه شناخته شده است.

این موسسه همکاری­های متعددی با شرکت­های بیمه از قبیل شرکت بیمه زوریخ، شرکت بیمه سانلایف،شرکت بیمه‌ای آی ای (AIA), شرکت بیمه سوئیس ری، شرکت بیمه اچ‌اس‌بی‌سی(HSBC)، شرکت بیمه دی‌بی اس(DBS)، شرکت بیمه مت لایف،شرکت بیمه چاب(chaab)، شرکت بیمه عمر دای ایچی، شرکت بیمه ام اس آی جی(MSIG) در نقاط مختلف دنیا داشته است. دیجیتال اینشورر در چهار حوزه‌ پایگاه داده­ای مرجع اینشورتک در دنیا، آکادمی ویژه تحول دیجیتال و اینشورتک، جایزه بین المللی اینشورتک و مشاوره­های سازمانی برای تحول دیجیتال و اینشورتک فعالیت می‌کند. در این راستا پلنت به عنوان اولین گام در نظر دارد تا به عنوان اولین نماینده رسمی این موسسه بتواند شرکت‌های بیمه و استارتاپ‌های اینشورتکی موفق را در رقابت جهانی بیمه مشارکت دهد.‌

 

برچسب‌ها: استارتاپاینشورتکبیمهپلنت
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.