تغییر در نحوه ثبت‌نام برخی گروه‌های جشنواره وب و موبایل ایران
خبر جدید، ۸

تغییر در نحوه ثبت‌نام برخی گروه‌های جشنواره وب و موبایل ایران

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۸ | ۴ دقیقه

در ادامه روند تغییرات سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، ثبت نام در برخی گروه ها ازجمله گروه‌های سازمانی و اطلاع رسانی شرایط تازه‌ای پیدا کرد.

نوپانا: در پی این تغییرات از این پس شرکت‌کنندگان در گروه‌های «شرکت‌ها و موسسات خصوصی»،‌ «شرکت‌های طراحی وب و سئو»، «وب سایت‌های شخصی»،‌ «بانک و بیمه و شرکت‌های بورسی»، و «تامین‌کنندگان اینترنت و زیرساخت»، برای شرکت در جشنواره می‌بایست مبلغ ۵۰۰ هزار تومان به صورت آنلاین پرداخت کنند.

شایان شلیله در خصوص دلیل تغییرات ایجاد شده و شرایط تازه ثبت‌نام در این گروه‌ها گفت: «دلیل اصلی ما این بوده که بتوانیم از نظر کیفی و همینطور حقوق مالکیت فکری در برخی شاخه‌ها نظارت بیشتری داشته باشیم. برای مثال در شاخه سازمانی و اطلاع‌رسانی، هرساله آثار زیادی با استفاده از قالب‌ها و سرویس‌های رایگان آماده یا با اتصال دامنه به سرویس های بلاگ اقدام به ایجاد وبسایت کرده و با شرکت این آثار در جشنواره باعث افزایش تعداد آثار کم‌کیفیت در این گروه می‌شدند و چالش‌های زیادی را در پروسه داوری ایجاد می‌کردند. البته این امر در اکثر جشنواره‌های دنیا اتفاق می‌افتد. ما شرایط سخت‌تری برای برخی گروه‌های اعمال کرده‌ایم تا کنترل کیفیت کسب و کارهای حاضر در گروه‌های فوق بهتر انجام شود.»

شایان‌ذکر است که برندگان و کاندیدهای سال های گذشته در این گروه‌ها، برای شرکت در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران هزینه‌ای پرداخت نخواهند کرد.

دبیرخانه جشنواره وب اعلام کرده این تغییر در کنار اختصاص داوران تخصصی در شاخه محتوا از تغییرات زیرساختی مربوط به جشنواره وب و موبایل ایران است که به صورت آزمایشی در جشنواره امسال اجرا خواهد شد و در صورت موفقیت و بالا بردن کیفیت انتخاب سایت‌های برتر، در سال‌های آینده در شاخه‌ها و گروه‌های دیگر نیز اجرایی می‌شود.

چشنواره وب و موبایل وب ایران همچنین اعلام کرده اضافه شدن هزینه ثبت‌نام برای گروه های مربوط به شاخه اطلاع رسانی هیچ تاثیری روی شاخه های دیگر ندارد و کسب و کار ها آنلاین و استارتاپ ها چه در قالب سایت و چه در قالب اپلیکیشن می توانند به صورت کاملا رایگان در شاخه کسب و کار و یا محتوا شرکت کنند. جشنواره وب و موبایل ایران تاکید کرده ثبت نام در این گروه‌ها همیشه رایگان خواهند ماند.

برچسب‌ها: شایان شلیلهجشنواره وب و موبایل ایرانiwmf99استارتاپ
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.