کارگاه آشنایی با قوانین و مقررات حقوقی استارتاپ‌ها
آکادمی دیجی کالا برگزار می‌کند: ۸

کارگاه آشنایی با قوانین و مقررات حقوقی استارتاپ‌ها

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۶:۵۷ | ۲ دقیقه

کارگاه آشنایی با قوانین و مقررات حقوقی استارتاپ‌ها در تاریخ چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ در مرکز نوآوری دیجی‌کالانکست برگزار می‌شود.

نوپاناراه‌اندازی استارتاپ مبحثی متفاوت از نگهداری آن است. قطعا زمانی که استارتاپ شما رشد و ارتقا پیدا می کند اتفاق های جدیدی هم رخ می دهد؛ به طور مثال افراد زیادی تمایل دارند به‌عنوان سهام‌دار در تیم شما حضور داشته باشند. لذا بهتر است آگاهی لازم و کافی از مسائل حقوقی داشته باشید تا بتوانید از استارتاپ و سرمایه خود در برابر هر مشکلی محافظت کنید.

در کارگاه آشنایی با قوانین و مقررات حقوقی استارتاپ‌ها به بررسی موضوعات و مسائل مهم و کاربردی حقوقی استارتاپ‌ها پرداخته می‌شود.

این کارگاه آموزشی با ارائه شقایق محمدی، مدیر حقوقی دیجی‌کالا و سجاد سالکی، کارشناس حقوقی دیجی‌کالا در تاریخ چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ از ساعت ۹ الی ۱۷ در مرکز نوآوری دیجی‌کالانکست به آدرس تهران، بعد از میدان آزادی، کارخانه نوآوری آزادی، دیجی کالانکست برگزتر می‌شود.

ثبت نام این کارگاه  از طریق سایت ایوند انجام می‌پذیرد و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به این لینک اطلاعات خود را ثبت کرده و اقدامات لازم را انجام دهند.

برچسب‌ها: مسائل حقوقی استارتاپ‌هاآکادمی دیجی‌کالادیجی‌کالانکستاستارتاپکارگاه آشنایی با قوانین و مقررات حقوقی استارتاپ‌ها
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.