بنیان‌گذار جوان یک شرکت دانش بنیان کارآفرین برتر شناخته شد
با حضور وزیر کار و به مناسبت آیین اختتامیه هفته جهانی کارآفرینی؛ ۸

بنیان‌گذار جوان یک شرکت دانش بنیان کارآفرین برتر شناخته شد

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۸:۲۶ | ۳ دقیقه

آیین اختتامیه هفته جهانی کارآفرینی در حالی برگزار شد که از بنیانگذار مجموعه دانش بنیان فن‌ آورد، توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان کارآفرین برتر سال تقدیر شد.

نوپاناهفته جهانی کارآفرینی (GEW) که بزرگترین رویداد هماهنگ برای ترویج فرهنگ کارآفرینی در جهان محسوب می شود هر سال در بازه ۲۷ آبان تا ۳ آذر برگزار می‌شود. در رویداد امسال محمدحسین قمری(مدیرعامل موسسه میزان گستران شریف و بنیانگذار مجموعه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد) به عنوان کارآفرین برتر سال مورد تقدیر قرار گرفت.

اختتامیه این رویداد جهانی پنجم آذرماه در سالن ۱۷ شهریور وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور محمد شریعتمداری (وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی)، غلام‌حسین حسینی‌نیا (رئیس دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران) و جمعی از سیاست‌گذاران و مقامات دولتی و دانشگاهی برگزار شد.

در پایان این مراسم از حامیان و کارآفرینان برتر از جمله اصغر نوراله‌زاده (مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید)، حجت‌اله مهدیان (مدیرعامل بانک توسعه تعاون) و محمدحسین قمری (مدیرعامل موسسه میزان گستران شریف و بنیانگذار مجموعه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد) به عنوان کارآفرین برتر تقدیر شد.

گفتی است که مجموعه دانش بنیان فن‌آورد در سه سال اخیر اقدام به برگزاری آزمون استخدام بخش خصوصی با هدف شناسایی نیروی کار متخصص به جهت پاسخ به نیازهای بازارکار و صاحبان کسب‌وکار کرده است که تاکنون توانسته بیش از ۱۰ هزار متخصص سراسر کشور را در ۱۷۵۰ شرکت‌ صنعتی، تجاری و دانش بنیان معرفی کند.

همچنین در جریان اختتامیه این رویداد ، پنل تخصصی با موضوع بین‌المللی‌سازی کسب‌وکارها با سخنرانی صاحبان کسب‌وکار و اساتید دانشگاهی برگزار شد که کارآفرینان تجربیات خود را از موفقیت‌ها و شکست‌هایشان با حاضرین در مراسم در میان گذاشتند.

برچسب‌ها: محمدحسین قمریفن‌آوردهفته جهانی کارآفرینی
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.