بررسی مسائل حقوقی فین‌تک‌ها در رویداد فیناپ
با حمایت رسانه‌ای نوپانا: ۸

بررسی مسائل حقوقی فین‌تک‌ها در رویداد فیناپ

توسط پیمان گل‌وردی | ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۲:۵۷ | ۲ دقیقه

گپ‌وگفت بیدبرگ با همکاری فیناپ با محوریت مسائل حقوقی فین‌تک‌ها چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در فضای کار اشتراکی زاویه برگزار می‌شود.

نوپانابیدبرگ، پلتفرم مشاورۀ بیمه، مالیات و امور حقوقی با همکاری رویدادِ فیناپ برای بالا بردن آگاهی استارتاپ‌های حوزۀ فین‌تک و حوزۀ تجارت الکترونیک در خصوصِ مباحث حقوقی  و پاسخ به سؤالات آن‌ها، گپ‌وگفتی با محوریتِ مسائل حقوقی فین‌تک‌ها برگزار می‌کند.

در این گپ‌‌وگفت با حضور یک کارشناسِ حقوقی مباحث از قبیل موانع قانونی فین‌تک‌ها و راهکارهای آن، آشنایی با فرآیند دادرسی مباحث فین‌تک، نحوۀ تشخیص و کنترل پول‌شویی و... بررسی خواهد شد.

همچنین در این رویدادِ ۲ ساعته نکات حقوقی و قانونیِ تجارت الکترونیک برای شرکت‌کنندگان مطرح خواهد شد و زمانی هم به شبکه‌سازی اختصاص خواهد یافت.

لازم به ذکر است این رویداد در قالبِ گپ‌وگفت‌هایِ بیدبرگ و با تعداد محدودِ شرکت‌کنندگان برگزار خواهد شد.

افرادی که علاقه‌مند به حضور در این رویداد هستند می‌توانند برای کسبِ اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به نشانی https://evnd.co/RCgAi مراجعه کنند.

 

برچسب‌ها: بیمهمالیاتفین تکاستارت‌آپپولشوییمسائل حقوقی فین‌تکامور حقوقیقوانین تجارت الکترونیک
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به‌عنوان مدیر اجرایی باشگاه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران‌جنوب برگزیده شده است و با فعالیت در زمینه مهندسی پزشکی هم‌اکنون مدیریت روابط عمومی استارت‌آپ Maczooo mirror را بر عهده دارد.