چهارمین دوره آموزش جامع اینترنت اشیا(IoTWay 4)
با حمایت رسانه‌ای نوپانا: ۸

چهارمین دوره آموزش جامع اینترنت اشیا(IoTWay ۴)

توسط پیمان گل‌وردی | ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۰ | ۵ دقیقه

دوره آموزش جامع اینترنت اشیا (IoTWay 4) توسط مرکز تحقیقات اینترنت اشیا، ۲۲ و ۲۳ آذرماه سال جاری برگزار می‌گردد.

نوپانااینترنت اشیا در مدت زمان کمی توانسته توجه بسیاری از افراد و صنایع را به خود جلب نماید تا آنجا که دیگر در حد یک مفهوم نوین باقی نماند وهم اکنون حضور آن در زندگی ما بسیار ملموس است اما وقتی صحبت از پیاده سازی و اجرای آن در یک حوزه صنعتی به میان می‌آید مسائلی چون برنامه‌ها و حجم وسیعی از داده‌ها و اطلاعات در حوزه مورد نظر مطرح می‌شود.

در این دوره مهارت محور علاوه بر تدریس سر فصل‌های اصلی، سناریوهای هوشمندسازی در زمینه‌های صنعت، خانه، شهر، سلامت، کشاورزی و محیط ‌زیست هوشمند به صورت عملی و گروهی توسط شرکت کنندگان اجرا خواهد شد و شرکت کنندگان از نزدیک مفهوم هوشمندسازی را درک خواهند کرد. در این دوره شما درک عمیق‌تری از تکنولوژی بلاکچین و تاثیراتی که در تغییر مشاغل و بازار و کسب‌وکارها و نیاز مشتریان دارد و همچنین ارتباط آن با سایر فناوری‌های در حال ظهور مانند هوش مصنوعی و اینترنت اشیا خواهید داشت.

مرکز تحقیقات اینترنت اشیا با همکاری وزارت نیرو (ساتبا) در نظر دارد همزمان با دوره آموزش جامع اینترنت اشیا نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان را برگزار نماید که استارت‌آپ‌های فعال اینترنت اشیا و شرکت‌های دانش بنیان و خلاق این حوزه می‌توانند برای ارائه محصول خود در این نمایشگاه از طریق سایت مرکز تحقیقات اینترنت اشیا ثبت نام کنند. هزینه ثبت نام برای ده شرکت اول رایگان است.

سرفصل های دوره:

-شناخت اینترنت اشیا و معماری آن

-سخت‌افزارهای کاربردی اینترنت اشیا

-هوش مصنوعی و پلتفرم اینترنت اشیا

-کاربردهای اینترنت اشیا

-استانداردها، پروتکل‌ها و امنیت اینترنت اشیا

-تجاری‌سازی اینترنت اشیا

-بلاکچین و ارزهای دیجیتال

-اجرای سناریوهای هوشمند سازی به صورت عملی و گروهی

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت www.iotiran.com مراجعه کنند.

در این دوره به شرکت کنندگان گواهی معتبر از مرکز تحقیقات اینترنت اشیا ایران اعطا خواهد شد. هم اکنون این امکان برای اشخاص و یا شرکت ها و سازمان ‏های علاقمند فراهم است تا در صورت تمایل به برگزاری دوره‌های آموزشی حضوری، از طریق ایمیل info@iotiran.com  و یا تلفن ۰۲۱‍۷۷۱۹۹۱۵۴ با مرکز ارتباط برقرار نمایند.

گفتنی است، این رویداد با حمایت رسانه‌ای نوپانا (پایگاه علمی-تحلیلی کسب‌وکارهای نوپا) به نشانی http://nopana.ir/ برگزار می‌گردد.

 

برچسب‌ها: اینترنت اشیاپلتفرم اینترنت اشیاهوش مصنوعیمرکز تحقیقات اینترنت اشیااستارت‌آپIOTway 4
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به‌عنوان مدیر اجرایی باشگاه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران‌جنوب برگزیده شده است و با فعالیت در زمینه مهندسی پزشکی هم‌اکنون مدیریت روابط عمومی استارت‌آپ Maczooo mirror را بر عهده دارد.