مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدام بخش خصوصی تا ۲۰ مهر تمدید شد
با اعلام ستاد برگزاری: ۸

مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدام بخش خصوصی تا ۲۰ مهر تمدید شد

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۴:۴۷ | ۲ دقیقه

ستاد برگزاری دومین آزمون استخدام بخش خصوصی (شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور) با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به درخواست‌های مکرر علاقه‌مندان به شرکت در دومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی و به ویژه افزایش چشمگیر تعداد شرکت‌ها و مؤسسات متقاضی نیروی انسانی مهلت ثبت نام در آزمون تا پایان وقت روز جمعه بیستم مهر ۱۳۹۷ تمدید شد.

نوپانادر این اطلاعیه آمده است: از زمان آغاز ثبت‌نام این دوره آزمون تاکنون خوشبختانه تعداد شرکت‌های متقاضی به‌کارگیری نیروی انسانی برگزیده آزمون افزایش چشمگیری داشته به‌طوری‌که تعداد آن‌ها از ۱۱۰۰ به بیش از ۱۳۰۰ شرکت و موسسه صنعتی، تجاری و فناور رسیده است، و با توجه به اینکه این روند ادامه دارد، پیش‌بینی می‌شود ظرفیت و احتمال پذیرش داوطلبان در این دوره آزمون نیز افزایش قابل‌توجهی داشته باشد.

ستاد برگزاری آزمون استخدام بخش خصوصی تأکید کرده است: با توجه به اینکه فرصت ثبت‌نام پس‌ازاین تاریخ به‌هیچ‌وجه تمدید نخواهد شد، شایسته است علاقه‌مندان به شرکت در دومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی هر چه سریع‌تر نسبت به تکمیل ثبت‌نام قطعی خود اقدام نمایند.

برچسب‌ها: مصاحبه استخدامیاستخدامشورای سیاست‌گذاری آزمون استخدام خصوصیآزمون استخدام بخش خصوصیجذب نیروی کارنیروی انسانیشرکت‌های فناور
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.