آخرین فرصت حضور در اجلاس استارت‌آپ سوآن در ارمنستان
فرصت رایگان برای استارت‌آپ‌های ایرانی ۸

آخرین فرصت حضور در اجلاس استارت‌آپ سوآن در ارمنستان

توسط نیما ذبیح‌اله‌زاده | ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۹:۰۰ | ۳ دقیقه

اجلاس بین‌المللی استارت‌آپ سوآن از تاریخ ۲۲ جولای برابر با ۳۱ تیر به مدت هشت روز در ارمنستان برگزار خواهد شد.

نوپانا: به نقل از مرکز توانمندسازی کسب‌وکارهای نوپای فاوا، رقابت استارت‌آپ‌های حاضر در این رویداد در دو بخش  The Starter Big Battle و The Booster Final Battle برگزار و در مجموع ۵۰ هزار دلار جایزه به تیم‌های برتر داده‌خواهد شد.

علاوه‌ بر این جایزه نقدی، یک یا دو تیم برتر حاضر در بخش The Booster Programme موفق به جذب سرمایه ۱۰۰ هزاردلاری به صورت سرمایه‌گذاری خواهند شد. در این رویداد مربی‌ها و سرمایه‌گذارانی از ۳۵ کشور مختلف حضور خواهند داشت و در طول هشت روز برگزاری، کارگاه‌های آموزشی مختلفی هم برگزار خواهد شد.

در اجلاس بین‌المللی استارت‌آپ سوآن برنامه شتاب‌دهی کوتاه مدت از شبکه شتاب‌دهی انگلیس انجام خواهد شد و هزینه‌های اسکان و غذای تیم‌های حاضر نیز برعهده اجلاس خواهد بود.

استارت‌آپ‌هایی که تا قبل از تاریخ ۱۴ May ثبت‌نام خود را انجام و پذیرش شده‌اند، می‌توانستند به رایگان در این رویداد شرکت کنند اما هم‌اکنون استارت‌آپ‌ها باید به ازای هر نفر حاضر در رویداد ۴۵ دلار هزینه پرداخت کنند. اما با این وجود بر اساس مکاتبات انجام شده بین برگزارکنندگان و تکراسا، استارت‌آپ‌های ایرانی همچنان می‌توانند به رایگان در این رویداد حاضر شوند. برای این منظور تنها کافی است در فرم ثبت‌نام این رویداد، کشور خود را ایران انتخاب کرده تا در صورت پذیرش بتوانید به رایگان در این رویداد حاضر شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و سخنرانان حاضر در آن می‌توانید به سایت Sevan Startup Summit مراجعه کنید.

برچسب‌ها: استارت‌آپاستارت‌آپ‌های ایرانیارمنستاناجلاس بین‌المللی استارت‌آپ سوآن
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره نیما ذبیح‌اله‌زاده

نیما ذبیح‌اله‌زاده

نیما ذبیح‌اله‌زاده، دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به عنوان دبیر باشگاه‌های مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد انتخاب شده و تاکنون نشریات وگروه‌های دانشجویی زیادی را در این رشته سامان بخشیده است. او هم‌اکنون رهبری استارت‌آپ MacZooo mirror را به‌ عهده دارد.