کارگاه آموزشی ارزش‌گذاری استارت‌آپ‌ها
با حمایت رسانه‌ای نوپانا: ۸

کارگاه آموزشی ارزش‌گذاری استارت‌آپ‌ها

توسط پیمان گل‌وردی | ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۸ | ۳ دقیقه

کارگاه آموزشی ارزش‌گذاری استارت‌آپ‌ها توسط نوآفرینان در تاریخ ۲۰ اردیبهشت از ساعت ۹ الی ۱۳ در پارک علم و فناوری مدرس با ارائه مرتضی دانش، مدیر مرکز نوآوری و کارآفرینی طرفه‌نگار برگزار می‌شود.

نوپانا: ارزش‌گذاری هر نوع کسب‌وکاری کمی چالش‌برانگیز است. برای استارت‌آپ‌های بدون درآمد یا با درآمد اندک که آینده مشخصی هم ندارند، این ارزش‌گذاری دشوارتر می‌شود. ارزش‌گذاری استارت‌آپ‌های مختلف بیشتر علم است تا هنر؛ زیرا داده‌های در دسترس برای بررسی اوضاع بسیار محدودتر است. هریک از انواع سرمایه‌گذاران (سنتی، فرشته، خطرپذیر و مانند آنها) با هدف‌های مختلفی پا به این حوزه می‌گذارند و در نتیجه روش ارزیابی ارزش استارت‌آپ برای هرکدام از آنها متفاوت است. این نکته هم باعث تغییر در استراتژی سرمایه‌گذاری و در نتیجه تفاوت در روش ارزش‌گذاری می‌شود.

در این کارگاه با مفاهیم ارزش‌گذاری و فرآیند آن آشنا خواهید شد. سپس روش‌های مختلف ارزش گذاری استارت‌آپ‌ها و ابزارهای آن را فرا خواهید گرفت. در ادامه کارگاه بطور خاص، روی روش‌های ارزش‌گذاری مورد استفاده در اکوسیستم کارآفرینی کشور تمرکز خواهیم کرد و شما خواهید توانست خودتان در فرآیند ارزش‌گذاری صحیح کسب‌وکارتان نقش داشته باشید.

ثبت نام این کارگاه  از طریق سایت ایوند انجام می‌پذیرد و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به این لینک اطلاعات خود را ثبت کرده و اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین کد تخفیف ۱۵ درصدی nopana برای همراهان این پایگاه اختصاص داده شده است.

تیم نوآفرینان از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در حوزه طراحی و برگزاری رویداد آغاز نموده است. در طی مدت فعالیت، این تیم توانسته است چندین رویداد ملی و بین‌المللی را در دانشگاه های تربیت مدرس، تهران و شهید بهشتی برگزار نماید و با سازمان‌هایی چون سازمان محیط زیست و پژوهشگاه نیرو و همچنین مرکز همکاری فناوری ریاست جمهوری همکاری نماید.

گفتنی است، این رویداد با حمایت رسانه‌ای نوپانا (پایگاه علمی-تحلیلی کسب‌وکارهای) به نشانی http://nopana.ir/ برگزار می‌گردد.

برچسب‌ها: ارزش‌گذاری استا‌رت‌آپ‌هاکسب‌و‌کارسرمایه‌گذاریروش‌های ارزش‌گذاری
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به‌عنوان مدیر اجرایی باشگاه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران‌جنوب برگزیده شده است و با فعالیت در زمینه مهندسی پزشکی هم‌اکنون مدیریت روابط عمومی استارت‌آپ Maczooo mirror را بر عهده دارد.