کارگاه آموزشی اسکرام و کاربردهای آن
با حمایت رسانه‌ای نوپانا: ۴

کارگاه آموزشی اسکرام و کاربردهای آن

توسط پیمان گل‌وردی | ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۴ | ۳ دقیقه

کارگاه آموزشی اسکرام و کاربردهای آن توسط نوآفرینان در تاریخ ۷ اردیبهشت از ساعت ۱۴ الی ۲۰ در پارک علم و فناوری مدرس با ارائه مهندس علیرضا نیکوکار، مدیر سابق تجربه کاربری چارگون برگزار می‌شود.

نوپانا: اسکرام یک متدلوژی چابک و پیشرو برای اجرای پروژه‌های پیچیده است. این روش تحویل پروژه را در زمان مقرر، با کیفیتی مطلوب و قیمتی مناسب تضمین می‏‌کند. در واقع اسکرام یک فرآیند یا تکنیک تولید محصول نیست، بلکه چارچوبی است که به وسیله آن می‌توان مدیریت تولید محصول را بهینه نمود.

اسکرام چابک متفاوت از رویکرد سنتی مدیریت پروژه است و به جای تمرکز بر برنامه‌ریزی، راهنمایی و هدایت پروژه بر تسهیل نمودن و رهبری پروژه تمرکز دارد. روند روبه رشد استفاده و کاربرد اسکرام در جهان به گونه‌ای است که درحال حاضر مشهورترین شرکت‌های مخابراتی، تحقیقاتی و نرم‌افزاری جهت موفقیت پروژه‌های خود از آن استفاده می‌کنند.

شرکت‌کنندگان در این کارگاه با اسکرام آشنا شده و می‌آموزند که چگونه یک تیم، پروژه و سازمان را به صورت چابک توسعه دهند.

ثبت نام این کارگاه  از طریق سایت ایوند انجام می‌پذیرد و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به این لینک اطلاعات خود را ثبت کرده و اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین کد تخفیف ۱۰ درصدی nopana برای همراهان این پایگاه اختصاص داده شده است.

تیم نوآفرینان از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در حوزه طراحی و برگزاری رویداد آغاز نموده است. در طی مدت فعالیت، این تیم توانسته است چندین رویداد ملی و بین‌المللی را در دانشگاه های تربیت مدرس، تهران و شهید بهشتی برگزار نماید و با سازمان‌هایی چون سازمان محیط زیست و پژوهشگاه نیرو و همچنین مرکز همکاری فناوری ریاست جمهوری همکاری نماید.

گفتنی است، این رویداد با حمایت رسانه‌ای نوپانا (پایگاه علمی-تحلیلی کسب‌وکارهای) به نشانی http://nopana.ir/ برگزار می‌گردد.

برچسب‌ها: مدیریت پروژهاسکراممتدلوژی چابک
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به‌عنوان مدیر اجرایی باشگاه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران‌جنوب برگزیده شده است و با فعالیت در زمینه مهندسی پزشکی هم‌اکنون مدیریت روابط عمومی استارت‌آپ Maczooo mirror را بر عهده دارد.