نوشته های مرتبط: اولین قسمت هلثی‌تاک منتشر شد

هومکا؛ استارتاپی با ایده‌ای نو در خدمات سلامت

۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۳۵/ ۱۹ دقیقه

اواخر سال 98 استارتاپ "هومکا" فعالیت خود را با تمرکز در حوزه مراقبت از سالمندان شروع کرد، اما شروع ویروس کرونا در جهان و نفوذ آن به کشور، باعث شد که تمامی فعالیت صنعت سلامت تحت تاثیر قرار بگیرد.

بزرگترین مزیت رقابتی استفاده از هوش مصنوعی در حوزه سلامت آنلاین چیست؟

۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۱۶/ ۸ دقیقه

این روزها تکنولوژی به تمام زندگی افراد گره خورده است و هر روز تکنولوژی جدیدی از راه می‌رسد تا زندگی راحت‌تری به ارمغان آورد. هوش مصنوعی یکی از همان تکنولوژی‌های به روزی است که این روزها در موارد متفاوتی به کار گرفته می‌شود. کاربرد هوش مصنوعی در عرصه سلامت و بهداشت یکی از مباحث داغی است که مزایا و کاربردهای فراوانی دارد.

سومین هلثی پنل سلامت دیجیتال با موضوع نوآوری در تجهیزات پزشکی برگزار شد

۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۱۱:۰۴/ ۹ دقیقه

به گزارش روابط عمومی شتابدهنده و استارتاپ استودیو هلثیو سومین پنل سلامت دیجیتال در ۱۵ اسفند ماه و به صورت آنلاین با حضور جمعی از واردکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی کشور برگزار شد .

سومین هلثی پنل سلامت دیجیتال با موضوع نوآوری در تجهیزات پزشکی برگزار می‌شود

۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۴/ ۳ دقیقه

به گزارش روابط عمومی شتابدهنده و استارتاپ استودیو هلثیو سومین پنل سلامت دیجیتال در ۱۵ اسفند ماه و به صورت آنلاین با حضور جمعی از واردکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی کشور برگزار می‌شود.

سومین فراخوان جهت جذب ایده و محصولات نوآورانه در حوزه سلامت دیجیتال

۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۰/ ۹ دقیقه

استارتاپ استودیو هلثیو که در زمینه سلامت دیجیتال فعالیت می‌کند، سومین رویداد جذب ایده و سرمایه‌گذاری خود را با نام Healthinvest برگزار می‌کند