نوشته های مرتبط: روش سنجاق برای مخلوط کردن بتن در سیمان کاری

کفسابی با سنجاق

۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۵۹/ ۷ دقیقه

آیا تا به حال به این مسئله فکر کرده‌اید که چگونه می‌توان کفپوشی براق و تمیز داشت؟ در این مقاله قصد داریم که شما را با روش‌های مختلف کفسابی و برق انداختن زمین‌های بتنی آشنا کنیم. پروسه‌های مختلفی نظیر کفسابی کامل و یا برق انداختن وجود دارد که هرکدام تجهیزات خاصی را می‌طلبد.

سنجاق: همه نکات نصب و راه‌اندازی آسانسور

۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۱/ ۱۲ دقیقه

نکاتی که باید در مورد نصب و سرویس آسانسورهای مسکونی بدانید.

۵ روش سنجاق برای تعمیر مبل چرمی

۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۴۰/ ۱۳ دقیقه

آیا کاناپه چرمی مورد علاقه شما هم از رنگ‌ورو افتاده است و کهنه به نظر می‌رسد؟ نگران نباشید. تعمیر و نوسازی مبلمان چرمی از آنچه که فکر می‌کنید آسان‌تر است.

راهنمای قدم به قدم سنجاق برای راه اندازی و نصب کولر آبی 

۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۵/ ۱۱ دقیقه

کولر آبی یا همان سرمایش تبخیری، از نظر ظاهری و هنگام نصب بر روی پنجره، هیچ تفاوت خاصی با کولر گازی ندارد. اما این کولر در واقع از نوع دیگری است. کولرهای گازی به شکلی طراحی شده‌اند که گرما و رطوبت هوا را خارج می‌کنند و این مسئله باعث می‌شود تا هوای فضای داخلی، خنک و در عین حال خشک شود. از طرفی دیگر، کولر آبی همان طور از اسمش پیداست؛ با تبخیر آب باعث ایجاد رطوبت در فضای داخلی می‌شود. به همین دلیل است که کولر آبی، بهترین انتخاب برای مناطقی با آب و هوای گرم و خشک است.

سنجاق : هر آنچه قبل از اسباب کشی باید بدانیم

۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۰۴/ ۱۰ دقیقه

اگر شما هم قصد اسباب کشی به منزل جدید را دارید، پیشنهاد ما به شما این است که پیش از نقل‌مکان، وسایل خود را مرتب کنید. هر زمان به وسایلی برخوردید که به کارتان نمی‌آیند و هرگز از آن‌ها استفاده نکردید؛ بی‌خیال بردنشان به منزل جدید شوید. این کار موجب کاهش زمان و هزینهٔ اسباب کشی می‌شود. هرچه وسایل بیشتری داشته باشید؛ باید پول بیشتری برای حمل و نقل آن بدهید. به ویژه اگر قصد جابه‌جایی به شهر دیگری داشته باشید؛ هزینهٔ اسباب کشی می‌تواند بسیار قابل توجه باشد.

سنجاق: همه چیز درباره برای تعمیر و نصب سرویس بهداشتی

۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۵۵/ ۱۱ دقیقه

توالت‌ها وسایل بسیار با دوامی هستند ، اما دیر یا زود به دلایلی مانند زیبایی،شکسته شدن یا ترک خوردن توالت نیاز به تعویض آن خواهید داشت. شما با دنبال کردن آنچه در این مقاله گفته می‌شود می‌توانید تعمیر و نصب توالت فرنگی را خودتان انجام دهید.