نوشته های مرتبط: کارمندان در محیط کار به چه چیزهایی اهمیت می‌دهند؟

از تمرکز خود در محیط کار، محافظت کنید

۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۵:۰۰/ ۸ دقیقه

صرف نظر از این که چه کسب‌و‌کاری دارید،‌ داشتن تمرکز از مهارت‌های اساسی و پیش‌نیاز موفقیت و افزایش کارایی در هر فعالیتی است.

چگونه در سازمان خود، به اخلاق اهمیت دهیم؟

۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۰:۰۰/ ۱۱ دقیقه

روش‌های گوناگونی برای ایجاد فرهنگ اخلاق‌مدار در سازمان وجود دارد. پیاده‌سازی‌ برخی از این راهکارها دشوار نیست و می‌توان تقریبا آن‌ها را در همه‌ سازمان‌ها به‌کار گرفت.

کار کردن در استارت‌آپی که بنیان‌گذار آن یک میلیونر بازنشسته است!

۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۱:۰۰/ ۱۸ دقیقه

هستند افرادی که پس از بازنشستگی به فکر راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار کوچک و سرگرم‌کردن خود باشند؛ اما کار کردن در استارت‌آپ‌ آن‌ها، در کنار ایجاد فرصت‌ها، گاهی اوقات چالش‌برانگیز است.

عادت‌هایی که از شما یک کارمند موفق استارت‌آپی می‌سازند

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۲:۰۰/ ۱۵ دقیقه

جدا از ویژگی‌های ساختاری و مدیریتی، کارکردن در استارت‌آپ‌ها شرایط ویژه‌ خودش را دارد و هرکس نمی‌تواند یک کارمند موفق استارت‌آپی شود.

چگونه از کارمندان خود، با اخلاق حرفه‌ای انتقاد کنیم؟

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۰:۰۰/ ۹ دقیقه

بازخورد و انتقاد، از عوامل رشد کسب‌و‌کار هستند؛ اما باید به‌صورت صحیح بیان شوند تا بتوانند تاثیر خوبی روی طرف مقابل بگذارند و باعث پیشرفت شوند.

چهار روش بازیابی سریع انرژی در محیط کار

۱۳۹۶/۸/۱۲ - ۱۲:۰۰/ ۴ دقیقه

وقتی در محل کار خود خسته می‌شوید یا حوصله کار ندارید، گاهی مشغول فعالیت‌های غیرضروری می‌شوید؛ در حالی‌که با راهکارهای این مطلب می‌توانید به‌سرعت انرژی کافی برای شروع مجدد کار را به‌دست آورید.

۱۲ نشانه یک محیط کاری سمی

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۵:۰۰/ ۱۶ دقیقه

از علت‌های بی‌انگیزگی در محیط کار، کار کردن در یک محیط کاری سمی است. در این مطلب به راهکارها و نحوه کار کردن در چنین محیط‌هایی می‌پردازیم.

چگونه وجدان کاری اعضای تیم‌ خود را افزایش دهیم؟

۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۵:۰۰/ ۳۳ دقیقه

اکثر کارفرمایان از عدم وجود وجدان کاری، به‌ویژه در نسل جوان شکایت دارند. شما وجدان کاری را چگونه برای تیم خود تفسیر می‌کنید؟