حرکت اول در استارتاپ نت باکس سرمایه گذاری کرد
ورود به حوزه رسانه؛ ۸

حرکت اول در استارتاپ نت باکس سرمایه گذاری کرد

توسط تحریریه نوپانا | ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۰۶ | ۳ دقیقه

حرکت اول در استارتاپ نت باکس سرمایه گذاری کرد.

نوپانا: حرکت اول به عنوان بازوی خطر پذیر گروه همراه اول در سال 97 تاسیس شده و  در سال گذشته بیش از 200میلیارد تومان در کسب و کارهای مرحله میانی و بالاتر سرمایه گذاری نموده است.

سرمایه گذاری در نت باکس، دومین سرمایه گذاری حرکت اول در سال 1400  و اولین سرمایه گذاریش در حوزه رسانه است.

نت باکس پلتفرمی در ارائه محتوا، متشکل از سخت افزار و نرم افزارهای جانبی است که توسط جمعی از دانشجویان دانشگاههای ممتاز، در مجتمع فناوری دانشگاه صنعتی شریف شکل گرفته و این اولین راند جذب سرمایه این استارتاپ محسوب میشود.

سید مهدی حسینی هم بنیانگذار و مدیرفنی نت باکس، ضمن تایید این خبر، در مورد دلایل این همکاری اعلام کرد : با توجه به گستردگی بازار نت باکس، برای ما اهمیت داشت که سرمایه گذار علاوه بر تزریق سرمایه، بتواند ارتباطات مناسبی برای ما ایجاد کند و این یکی از ویژگیهای بارز حرکت اول است.

حرکت اول نیز برتریهای تکنولوژیکی، دارا بودن تیم متخصص و با انگیزه و بازار بزرگ و رو به رشد را از دلایل انتخاب این شرکت در سبد سرمایه گذاری خود اعلام نموده است.

به نقل از روابط عمومی حرکت اول، جزییات دقیقتر این سرمایه گذاری، در نشست خبری، پس از کاهش محدودیتهای کرونایی، اعلام خواهد شد

برچسب‌ها: حرکت اولاستارتاپنت باکس
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.