آپارات، از «لایو پلاس» رونمایی کرد
خدمتی جدید؛ ۸

آپارات، از «لایو پلاس» رونمایی کرد

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۳۶ | ۳ دقیقه

سرویس جدید آپارات به نام «لایو پلاس» با امکان پخش زنده انحصاری روی دامنه‌های دلخواه کاربر، رونمایی شد.

نوپانا به گزارش روابط عمومی آپارات، همزمان با موفقیت‌ها و تحولات پی در پی آپارات و رسیدن به رتبه ۵۰ در الکسا، از سرویس جدید این سایت با نام «لایو پلاس» در زمینه پخش زنده رونمایی شد و از ۱۴ بهمن ماه در دسترس عموم قرار گرفت.

سرویس «لایو پلاس» در دو سطح پایه و حرفه‌ای طراحی شده است. از قابلیت‌های طرح پایه می‌توان به امکان محدودسازی تماشای پخش زنده فقط از طریق دامنه‌های دلخواه، امکان شخصی‌سازی امکانات Player، امکان حذف نمایش تعداد بیننده همزمان و تعداد بازدید کل از روی کانال و تاخیر حداقلی پخش زنده (۵ ثانیه) نام برد.

در طرح حرفه‌ای نیز علاوه بر این امکانات، امکان استفاده از سرویس پخش زنده بدون لوگوی آپارات (White Label)، امکان درج لوگوی دلخواه و تغییر رنگ Player و پشتیبانی اختصاصی نیز اضافه شده است.

سرویس عمومی پخش زنده آپارات که از سال ۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده است به صورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران قرار دارد و در این بخش آپارات خدمات پخش با کیفیت HD، بحث و تبادل نظر از طریق گفتگوی متنی، امکان فروش بلیت، تماشاگران نامحدود و پهنای باند مصرفی نامحدود را به کاربران ارائه می‌دهد.

همچنین این سرویس بر روی همه دستگاه‌ها و مرورگرها سازگاری دارد و کیفیت پخش با سرعت و کیفیت اینترنت کاربر همسان سازی خواهد شد.

برچسب‌ها: آپارات لایو پلاس
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.