سیزدهمین رویداد فیناپ با موضوع احراز هویت دیجیتال برگزار می‌شود
با حمایت رسانه‌ای نوپانا: ۸

سیزدهمین رویداد فیناپ با موضوع احراز هویت دیجیتال برگزار می‌شود

توسط پیمان گل‌وردی | ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۵ | ۵ دقیقه

سیزدهمین رویداد فیناپ و دومین فیناپ آنلاین با موضوع احراز هویت دیجیتال با حضور صاحب‌نظران و متخصصان این حوزه، پنجشنبه ۱۰ مهرماه ساعت ۱۳ تا ۱۸ از طریق بسترهای پخش زنده به نمایش گذاشته می‌شود.

نوپانابحران کرونا در دنیا و در ایران منجر به استقبال مردم از خدمات غیرحضوری شده و در حال حاضر شرکت‌هایی در این فضا توانسته‌اند فعالیت خود را توسعه دهند که با ایجاد زیرساخت‌های لازم خدمات غیرحضوری متنوعی همراه با ارزش افزوده به مشتریان خود ارائه دهند. حوزه‌هایی مانند بورس در استفاده از این تکنولوژی فعال‌تر عمل کرده و بعضی حوزه‌ها نیز هنوز اقدامی برای احراز هویت دیجیتال مشتریان خود انجام نداده‌اند.

چرا احرازهویت دیجیتال

این فضا فرصت مناسبی را برای شبکه مالی و بانکی کشور به وجود آورده تا با تقویت زیرساخت‌های خود بتوانند خدمات متنوع‌تری را به‌ صورت غیرحضوری به مشتریان عرضه کنند.

با توجه به اهمیت این موضوع، دومین رویداد فیناپ آنلاین برای قانون‌گذاران، صاحب‌نظران و متخصصان فعال در حوزۀ احراز هویت دیجیتال مجالی فراهم کرده است تا دانش، نقطه نظرات و اخبار جدید این حوزه را با بینندگان به اشتراک بگذارند.

سخنران‌های این رویداد

در این رویداد محمدباقر اثنی عشری «رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور»، رضا باقری اصل «دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات» و سعید احمدی پویا «مدیر کمیته تدوین سند احراز هویت دیجیتال» اطلاعاتی از روند تدوین سند احراز هویت دیجیتال را اعلام خواهند کرد. محسن سعیدی «مدیر مرکز فین‌تک انصار» که میزبان این رویداد هستند از فراگیری مالی خواهد گفت. امید ترابی «معاون فروش و ارتباط با مشتریان توسن»، علی رسولی‌زاده «مدیرعامل شرکت دانش بنیان پارت» صادق عبادالهی «مدیرعامل اپی اکو»، علیرضا سفیدپور «معاون توسعه کسب‌وکار اعتباری دیجی‌پی» و ماکان سپهری‌فر «مدیر فنی دپارتمان دیجیتال بانک خاورمیانه» سخنران‌هایی هستند که هرکدام از منظر دانش و تجربۀ خود درخصوص احراز هویت آنلاین مشتریان ارائه‌ای جذاب خواهند داشت.

در بخش فیناپ پلاس، امیر مستکین «سردبیر دیجیاتو» با محمد خلج قاسم‌آبادی «مدیرعامل اسنپ» گفت‌وگویی متفاوت با عنوان «اسنپ در کدام مسیر می‌راند» خواهد داشت.

در پایان نیز یک پنل گفت‌وگو با موضوع «احراز هویت دیجیتال در نهادهای مالی کشور» با حضور مرتضی اکبری «مدیرعامل بانک مهرایران»، علیرضا ماهیار «معاون فناوری و توسعه نوآوری سمات»، محمد مظاهری «مدیرعامل شرکت توسن تکنو»، محمد گرکانی‌نژاد «متخصص پرداخت و بانکداری الکترونیک» برگزار خواهد شد که عماد ایرانی «مدیر شبکه شاتوت» این پنل را مدیریت خواهد کرد.

گفتنی است رویداد فیناپ نخستین رویداد تخصصی در حوزه فین‌تک است که از سال ۹۶ آغاز به‌کار کرده و با بیان چالش‌ها و بررسی مسائل روز مرتبط با فین‌تک، استارتاپ‌های فین‌تک و کارآفرینی استارتاپی به رسانه‌ای برای متخصصان و کسب‌وکارهای حوزۀ فین‌تک بدل شد.

ثبت‌نام و تماشای رویداد

مخاطبان رویداد فیناپ برای حمایت از رویداد و پیش‌خرید محتوای آن می‌توانند از طریق لینک http://bit.ly/finupkyc اقدام کنند. همچنین این رویداد از آپارات به‌صورت زنده پخش خواهد شد.

ارسال پرسش‌ها و نظرات از طریق آپارات و نیز از طریق توئیتر با هشتگ #Finupevent برای تماشاگران ممکن است.

برچسب‌ها: رویداد فیناپfinupاحراز هویت دیجیتال
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به‌عنوان مدیر اجرایی باشگاه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران‌جنوب برگزیده شده است و با فعالیت در زمینه مهندسی پزشکی هم‌اکنون مدیریت روابط عمومی استارت‌آپ Maczooo mirror را بر عهده دارد.