وبینار ارزش‌گذاری استارتاپ‌ها
با حمایت رسانه‌ای نوپانا: ۸

وبینار ارزش‌گذاری استارتاپ‌ها

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۰:۵۴ | ۲ دقیقه

وبینار ارزش‌گذاری استارتاپ‌ها در تاریخ پنجشنبه ۱۲ تیرماه از ساعت ۱۱ تا ۱۳ برگزار خواهد شد.

نوپاناارزش‌گذاری هر نوع کسب‌وکاری کمی چالش‌برانگیز است و برای استارتاپ‌ها که فروش و روند رشد آنها با هیچ نمونه‌ دیگری قابل مقایسه نیست، این ارزش‌‌گذاری دشوارتر هم می‌شود. کسب‌وکارهای بالغ، مطرح و با درآمد ثابت، به کمک حقایق، آمار موجود و ... قابل ارزش‌گذاری هستند اما ارزش‌گذاری استارتاپ‌ها کار پیچیده‌ای است.

سرمایه‌گذاران استراتژی‌های گوناگونی برای ورود به دنیای استارتاپ‌ها دارند و این نکته هم باعث تغییر در استراتژی سرمایه‌گذاری و در نتیجه تفاوت در روش ارزش‌گذاری می‌شود.

در این وبینارصاحبان کسب‌وکار با مفاهیم ارزش‌گذاری و فرآیند آن آشنا می‌شوند و روش‌های مختلف ارزش‌گذاری استارتاپ‌ها و ابزارهای آن را فرا می گیرند. در ادامه وبینار، روی روش‌های ارزشگذاری مورد استفاده در اکوسیستم کارآفرینی کشور تمرکز خواهیم کرد و شما خواهید توانست خودتان در فرآیند ارزش گذاری صحیح کسب‌وکارتان نقش داشته باشید.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این وبینار از طریق این لینک ثبت‌نام کنند.

 

برچسب‌ها: ارزش‌گذاری استارتاپ‌هاارزش‌گذاریاستارتاپ
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.