حمایت پارک فناوری پردیس از اجرای پروژه‌های پژوهش و فناوری صنایع دولتی کشور
مدیر کل سرمایه‌گذاری و بومی سازی فناوری پارک فناوری پردیس خبر داد؛ ۸

حمایت پارک فناوری پردیس از اجرای پروژه‌های پژوهش و فناوری صنایع دولتی کشور

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۵ | ۲ دقیقه

مدیرکل سرمایه‌گذاری و بومی سازی فناوری پارک فناوری پردیس گفت: به منظور توسعه توانمندی شرکت‌های دانش‌‌بنیان و فناور در اجرای پروژه‌های پژوهش و فناوری دستگاه‌های اجرایی، پارک فناوری پردیس از اجرای پروژه‌های فراخوان شده در سامانه عرضه و تقاضای پژوهش و فناوری(ساتع)، حمایت کند.

نوپانا به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس: احمد عسگری مدیرکل سرمایه‌گذاری و بومی سازی فناوری پارک اظهار داشت: شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور می‌توانند با مراجعه به سایت Sate.atf.gov.ir، اولویت‌های پژوهشیِ ثبت‌شده توسط دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های دولتی را بررسی کنند.

وی افزود:‌ متقاضیان در صورت توانمندی در اجرای هر یک از پروژه‌ها می‌توانند پروپوزال پروژه را برای بررسی، اخذ مشاور و حمایت، به آدرس Alipour@techpark.ir ارسال نمایند. اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پس از بررسی، از شرکت‌های توانمند به منظور معرفی و اجرای پروژه در دستگاه‌های اجرایی حمایت خواهد کرد.

شایان ذکر است،‌ متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با آقای علی‌پور به شماره 76250250 داخلی 2325-2308 تماس حاصل کنند.

گفتنی‌ست، شرکت‌های غیر عضو پارک فناوری پردیس نیز می‌توانند از این حمایت برخوردار شوند.

برچسب‌ها: پارک فناوری پردیس
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.