فراخوان جذب تیم و ایده‌‌های استارتاپی در شبکه نوآفرینی پلنت
فرصت شتاب‌دهی و استارتاپ‌استودیو در حوزه اینشورتک ۹

فراخوان جذب تیم و ایده‌‌های استارتاپی در شبکه نوآفرینی پلنت

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۶:۳۶ | ۴ دقیقه

شبکه نوآفرینی پلنت به دنبال جذب تیم‌ها و ایده‌های استارتاپی در حوزه بیمه، صنایع و کسب‌وکارهای مربوط به آن است.

نوپانااینشورتک به عنوان بازوی نوآوری صنعت بیمه، توانسته است کمک بزرگی برای حل مسائل شرکت‌ها و سهولت زیادی برای مشتریان این صنعت در دنیا به ارمغان بیاورد. اکوسیستم بیمه ایران به دلیل استفاده از روش‌های سنتی توانایی بهبود فرآیندها و سرویس‌دهی متناسب با نیاز مشتری را ندارد. به همین دلیل نیاز ورود تکنولوژی و کسب‌وکارهای نوپا به این صنعت بیش از پیش احساس می‌شود.

پلنت، اولین مرکز نوآوری صنعت بیمه درصدد ارائه راهکارهای نوآورانه به شرکت‌ها و ایجاد آرامش و سهولت برای مشتریان است، که نتیجه آن رونق این صنعت، کارافرینی و خلاقیت در این حوزه می‌شود.

با این نگاه، پلنت در قالب خدمات شتاب‌دهی و استارتاپ‌استودیو در حوزه اینشورتک، تیم‌ها، ایده‌های مستعد و بخصوص کسب‌وکارهای نوآور آسیب دیده از کرونا را دعوت به حضور در مرکز نوآفرینی صنعت بیمه می‌کند.

برخی از مزایای پلنت:

+ دسترسی به منابع مالی و سرمایه‌گذار

+ دسترسی به شبکه خبرگان صنعت بیمه

+ پتانسیل رشد سریع در صنعت پرفرصت بیمه

+ دسترسی بی واسطه به چالش‌های شرکت‌های بیمه‌ای

+ فضای کاری جذاب و متفاوت

حوزه فعالیت تیم‌ها:

- استارتاپ‌های فعال در صنعت بیمه

- استارتاپ‌های فعال در صنایع مرتبط با بیمه همچون گردشگری، حمل‌ونقل، سلامت، شهرهای هوشمند و غیره.

- تیم‌های متخصص در فناوری‌هایی مانند بلاکچین، هوش مصنوعی، تحلیل داده.

- تیمهایی که به واسطه شیوع ویروس کرونا در کسبوکار خود دچار مشکل شده‌اند و علاقه‌مند به تجربه‌های جدید در صنعت بیمه هستند.

تیم‌های استارتاپی، صاحبان ایده، کسب‌وکارها و علاقه‌مندان به صنعت بیمه می‌توانند تا تاریخ ۱۷ تیر ماه از طریق plannet.ir/register برای پذیرش در فراخوان جذب تیم پلنت اقدام نمایند. همچنین شماره ۴۶۱۱۶۰۴۳ – ۰۲۱ جهت پاسخگویی به سوالات مخاطبان اختصاص داده شده است. پس از تکمیل فرم، ارزیابی اولیه در مورد تیم و ایده شما انجام گرفته و برای برگزاری جلسه اولیه با علاقه‌مندان تماس گرفته می‌شود.

برچسب‌ها: شبکه نوآفرینی پلنتپلنتاینشورتکاستارتاپاستارتاپ‌های بیمه‌ایبیمه
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.