راه‌اندازی کمپین آموزش الکترونیک رایگان «هر کجا، هر زمان، یادگیری»
در مقابله با بحران کرونا کلید خورد؛ ۸.۷

راه‌اندازی کمپین آموزش الکترونیک رایگان «هر کجا، هر زمان، یادگیری»

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۵ | ۵ دقیقه

کمپین «هر کجا، هر زمان، یادگیری» از امروز ۱۲ اسفند ماه جاری تا ۱۵ فروردین سال آینده با محوریت ارائه آموزش های رایگان مجازی در قالب ۴۰ وبینار تخصصی در فضای مجازی برگزار می‌شود.

نوپانابحران شیوع کرونا اینروزها کشور را به حالت نیمه تعطیل درآورده و بسیاری از افراد را ناگزیر به دورکاری و خانه‌نشینی کرده است. براین اساس تعدادی از فعالان و متخصصان فضای مجازی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی در ارائه آموزش الکترونیک به مردم، اقدام به برپایی رویدادی مجازی و رایگان برای توسعه آموزش و بهره وری از زمان کرده است.

کمپین یک ماهه «هر کجا، هر زمان، یادگیری» به همت آکادمی اینفوگرام کلید خورده تا کاربران علاوه بر حفظ سلامت خود در بحران کرونا و دور شدن از محیط های عمومی، آموزش های تخصصی در موضوعات کاربردی و متنوع را به صورت رایگان دریافت کنند.

آکادمی اینفوگرام، یک مرکز آموزشی با رویکرد ارتقای مهارت‌های نوآورانه توسعه فردی بوده که خدمات آموزشی حرفه ای را در زمینه‌های اینفوگرافیک، ارائه (پرزنتیشن)، بازاریابی (مارکتینگ)،‌ روابط عمومی برگزار می کند که این دوره ها تاکنون مورد استقبال وزارتخانه ها و شهرداری ها برای آموزش کارکنان قرار گرفته است. آکادمی اینفوگرام علاوه بر برگزاری کارگاه، دوره و سمینار اقدام به تولید بسته‌های آموزش مجازی کرده است که قابلیت بارگذاری بر روی سامانه‌های LMS را دارد.

کمپین «هر کجا، هر زمان، یادگیری» از امروز ۱۲ اسفند ماه تا ۱۵ فروردین سال آینده برقرار شده و  در این کمپین بیش از ۴۰ رویداد آموزش غیر حضوری در مدت حدود ۸۵ ساعت محتوای آموزشی را در قالب وبینار و به صورت کاملا رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار می گیرد.

هدف اصلی این کمپین تداوم آموزش‌های از راه دور و امکان بهره‎مندی از محتوای آموزشی در شرایط شیوع بیماری کرونا بوده تا کاربران آموزش‌های کاربردی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن کسب کنند.

در این کمپین یک سبد آموزشی متناسب با نیازهای مختلف با کمک ۲۰ مدرس، طراحی شده است. موضوعات زیر پوشش این مجموعه وبینار آموزشی، بازاریابی و تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، اینفوگرافیک، ارائه حرفه ای، گزارش نویسی نوین و روابط عمومی است که برای استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و کسب و کارهای فناورانه جزو نیازهای اساسی است.

فراخوان برای پیوستن به کمپین

مشارکت در برگزاری وبینار های این کمپین رایگان برای علاقه مندان به توسعه آموزش عمومی امکان پذیر بوده و این کمپین از متخصصان حوزه های بازاریابی و تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، اینفوگرافیک، ارائه حرفه ای، گزارش نویسی و روابط عمومی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و آموزش هموطنان دعوت می کند.

همچنین قرار است، پس از پایان کمپین برای بهره‌مندی افرادی که امکان حضور آنلاین را نداشتند، آرشیو ویدئویی وبینارها قابل استفاده باشد. برنامه‌های این کمپین در آدرس الکترونیکی infogramacademy.com/webinar اطلاع رسانی شده است.

برچسب‌ها: کروناآموزش آنلاینهر کجا، هر زمان، یادگیریآموزش مجازی رایگانوبینار رایگان
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.