برای مقابله با شیوع ویروس کرونا آموزش را متوقف نکنیم!
کرونا را شکست می‌دهیم ۸

برای مقابله با شیوع ویروس کرونا آموزش را متوقف نکنیم!

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۹ | ۶ دقیقه

با ایسمینار، به صورت آنلاین و در خانه مهارت‌های تازه یاد بدهید یا بیاموزید.

نوپاناشیوع کرونا ویروس در ایران، تعطیلی مدارس و موسسات و برخی شرکت‌ها را به همراه داشته است. تعدادی از دانشگاه‌های کشور نیز کلاس‌های خود را به حالت تعلیق درآورده و بخش خصوصی نیز، بسیاری از کلاس‌ها، کارگاه‌ها و سمینارهای آموزشی را به زمانی نامعلوم موکول کرده است. با توجه به سرعت شیوع این ویروس و بنا به توصیه‌ی متخصصان، ‌بهترین کار آن است که تا حد امکان از حضور در اماکن عمومی و برقراری ارتباط مستقیم با افراد غیر پرهیز کنیم.

فضای مجازی این امکان را فراهم آورده است تا بسیاری از نیازها و ملزومات روزانه‌ی خود را بدون ترک منزل و به صورت اینترنتی تامین کنیم. آموزش و یادگیری، یکی از مهمترین کارکردهای فضای مجازی‌ست بر بستر آن می‌توانیم مهارت خود را افزایش داده و بدون نگرانی از آسیب‌های ویروس کرونا، یادگیری را متوقف نسازیم.

ایسمینار، پلتفرم جامع رویدادهای آنلاین

ایسمینار، یکی از مطرح‌ترین پلتفرم‌های موجود برای مدیریت و برگزاری وبینار، کلاس آنلاین و سایر رویدادهای آنلاین است. ایسمینار تمام امکانات لازم برای برگزاری یک رخداد آنلاین را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید در هر زمان، کلاس‌های آموزشی و یا جلسات آنلاین خود را برگزار کنید.

وبینار به بیان ساده، به سمینارها و رویدادهایی گفته می‌شود که در فضای مجازی و به صورت آنلاین برگزار می‌شوند. شما از پشت کامپیوتر و یا تلفن همراه خود می‌توانید در کلاس درس حاضر ‌شوید. همچنین امکان پرسش و پاسخ بین شرکت‌کنندگان و مدرس وجود دارد.

ایسمینار اخیرا موفق به دریافت جایزه بهترین وب‌سایت محتوایی سال ۹۸ از سوی دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران شد.

وبینار خود را ایجاد کنید

شیوع کرونا، موجب خانه‌نشینی بسیاری از ما شده است، اما این بدان معنا نیست که توسعه‌ی مهارت و یادگیری خود را متوقف کنیم! در پس این رخداد، موقعیت مناسبی برای توسعه‌ی دانش و مهارت بخش بزرگی از جامعه ایجاد شده است. پس، در حوزه‌ی تخصصی خود وبیناری آموزشی تدارک دیده و از مخاطبینی که این‌روزها به آموزش نیازمندند، دعوت به شرکت در این دوره کنید. تیم ایسمینار نیز در کنار شماست تا تجربه‌ی دلچسبی از آموزش آنلاین فراهم کنید.

همچنین ایسمینار در پویش «آموزش بدون توقف» برگزاری وبینار رایگان را تا پایان سال ۱۳۹۸ رایگان کرده است، پس با خیال راحت اولین وبینارتان را با استفاده از کد تخفیف iran برگزار کنید:

به گنجینه‌ ایسمینار سر بزنید

همینک بیشتر از صدها دوره‌ی آموزشی در موضوعات مختلف در ایسمینار موجود است که بنا به نیاز خود می‌توانید در آن‌ها شرکت کنید. مدرسین مجرب، عناوین آموزشی جذاب و کارآمد و همچنین زمان‌های منعطف برگزاری، این امکان را به شما می‌دهد تا بنا به سلیقه و نیاز خود، بهترین و مناسب‌ترین دوره را انتخاب کنید. همچنین، با توجه به حذف هزینه‌های مرسوم در برگزاری دوره‌های حضوری، هزینه‌ی عموم کارگاه‌های آنلاین در ایسمینار بسیار منطقی و پایین بوده و این مهم، امکان بهره‌مندی از آموزه‌های بیشتر را برای همه‌ی مردم ایران در قالب توسعه‌ی عدالت آموزشی پدید می‌آورد.

ایسمینار برای علاقه‌مندان به یادگیری و مهارت‌آموزی، هم شرایط ویژه‌ای در نظر گرفته و تا تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ برخی از وبینارها و ویدئوهای سایت رایگان شده است که می‌توانید وبینار خودتان را به صورت رایگان تهیه کنید!

برچسب‌ها: وبینارآموزش آنلاینکروناایسمیناررویداد آنلاینآموزش بدون توقف
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.