دومین جشنواره فین‌تک فارم بانک کشاورزی
با حمایت رسانه‌ای نوپانا: ۸

دومین جشنواره فین‌تک فارم بانک کشاورزی

توسط پیمان گل‌وردی | ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۶ | ۳ دقیقه

دومین جشنواره فین‌تک فارم بانک کشاورزی در روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه با حمایت بانک کشاورزی و مشارکت شرکت آسان پرداخت (آپ) برگزار می‌شود.

نوپانادر سال‌­های اخیر، کسب‌وکارهای نوآورانه و مبتنی بر تکنولوژی فین­‌تک در ایران رشد قابل‌توجهی داشته و با توجه به ظرفیت موجود می­توانند تحول عظیمی در صنعت بانکداری و سایر حوزه­‌های اقتصادی کشور ایحاد نمایند. در همین راستا بانک کشاورزی با مشارکت شرکت آسان پرداخت (آپ) دومین جشنواره کسب‌وکارهای فین‌تک با عنوان FintechFarm را در روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه فین‌تک برگزار می‌نماید.

این رویداد با هدف ارائه راهکارهای خلق ارزش در اقتصاد کشاورزی در شش محور اصلی «پرداخت (Payment)»، «وام‌دهی و قرض‌دهی (Lendtech)»، «تامین مالی جمعی (Crowdfunding)»، «مدیریت سرمایه (Wealthtech)»، «رمز ارزها (Cryptocurrency)» و «بلاکچین (Blockchain)» برگزار می‌­شود.

در این رویداد صاحبان ایده و محصولات نوآورانه در حوزه فین­تک با یکدیگر به رقابت پرداخته و در پایان طرح‌های برتر خدمات و محصولات خود را در نمایشگاهی که به همین منظور در بانک کشاورزی برگزار می‌گردد، ارائه خواهند داد. همچنین طرح‌های برتر از جوایز نقدی و مزایای ویژه برای تعامل با بانک کشاورزی و اکوسیستم کارآفرینی کشور بهره‌مند می‌شوند.

شرکت در این رویداد رایگان است و علاقمندان به حضور در این جشنواره می‌توانند تا تاریخ ۲۰ بهمن‌ماه با مراجعه به وب سایت بانک کشاورزی به آدرس bki.ir طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه خود را ثبت نمایند.

برچسب‌ها: FintechFarmدومین جشنواره کسب‌وکارهای فین‌تکدومین جشنواره فین‌تک فارم فین تکفین تک فارم
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به‌عنوان مدیر اجرایی باشگاه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران‌جنوب برگزیده شده است و با فعالیت در زمینه مهندسی پزشکی هم‌اکنون مدیریت روابط عمومی استارت‌آپ Maczooo mirror را بر عهده دارد.