طالبی جایگزین شلیله شد!
تغییر دبیر انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی؛ ۸

طالبی جایگزین شلیله شد!

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۸ | ۳ دقیقه

بنابر اعلامیه جدید منتشر شده از سوی انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی عادل طالبی به سمت دبیری این انجمن رسید.

نوپانادر جدیدترین اعلامیه انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی آمده است:

«به اطلاع می‌رساند در جلسه مورخ سه‌شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ هیات مدیره انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی به اتفاق آراء آقای عادل طالبی را به عنوان دبیر انجمن صنفی کارفرمایی کسب و کارهای اینترنتی (فروشگاه‌های اینترنتی شهر تهران) برگزید.

مراحل قانونی ثبت رسمی تغییرات در وزارت محترم کار و رفاه اجتماعی و روزنامۀ رسمی انجام شد و از این تاریخ، جناب آقای عادل طالبی به عنوان دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی فعالیت خواهند داشت.»

عادل طالبی در متنی در کانال تلگرامی‌شان «کار و کسب» با تایید این خبر نوشت: «امیدوارم بتوانیم در انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی در حد توان، در جهت کاهش مشکلات پیش‌روی کسب و کارهای اینترنتی گام برداریم.»

بر اساس قانون کار (مصوب ۱۳۶۹) از آذرماه سال ۹۲ انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی بنابر آیین‌نامه تشکیل شد و با تعیین حدود وظایف و اختیارات و نحوه عملکرد انجمن‌های صنفی و کانون‌های مربوطه فعالیت خود را آغاز کرد. وظیفه این انجمن صنفی مطابق اساسنامه‌اش «سر و سامان دادن اوضاع کسب و کارهای اینترنتی » است.

همچنین جشنواره وب و موبایل ایران از هشتمین دوره خود انجمن صنفی را به عنوان متولی شناخته است.

برچسب‌ها: عادل طالبیانجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.