اسپید؛ استارتاپ برتر جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین
جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین ۸

اسپید؛ استارتاپ برتر جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین

توسط مژده زینالی | ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۱۰ | ۴ دقیقه

نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.

نوپانا: نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین روز پنج‌شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و وزارت صنعت، معدن و تجارت در دانشگاه برگزار شد. استارتاپ اسپید با رای ارزیابان این همایش، به عنوان استارتاپ برتر جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین انتخاب شد. 

در بخش استارتاپ‌های این همایش، ۴۲ تیم شرکت کرده بودند. ارزیابان این همایش بر اساس چهار پارامتر میزان ارتباط با صنعت لجستیک، تیم، محصول و تست بازار  ۱۶ استارتاپ را انتخاب کردند و در نهایت در مرحله نهایی ۶ استارتاپ را به عنوان استارتاپ برتر انتخاب کردند. در ارزیابی‌های نهایی از سوی کمیته داوران این همایش اسپید موفق کسب عنوان استارتاپ برتر جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین شد. در همین راستا با سارا ستوده مدیر توسعه کسب‌وکار اسپید گپ‌و‌گفت کوتاهی در رابطه با ماهیت این استارتاپ و داستان موفقیت آن‌ها داشتیم.

ستوده در خصوص شکل‌گیری و فعالیت‌های این استارتاپ گفت: «استارتاپ ما در مهر ۹۵ با ایده پیک موتوری آنلاین شروع به کار کرد و بعد از مدت کوتاهی به ۱۲۰ هزار نصب فعال در تلفن‌های همراه رسید. از آن جایی که بیشتر درخواست‌ها از جنس ارسال‌های تجمیعی بودند؛ استارتاپ اسپید در مهر ۹۷ مدل خود را تغییر داد و بر ارسال تجمیعی مرسولات متمرکز شد.»

به گفته ستوده، مزیت اسپید نسبت به سایر رقبا استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی است که با بهینه کردن مسیرهای ارسال، باعث افزایش بازدهی و کاهش هزینه‌های مشتری می‌شود. همچنین مراحل ارسال مرسولات در اپلیکیشن اسپید با جزئیات قابل مشاهده است.اسپید در دو شیفت کاری از ۹ صبح تا ۹ شب در خدمت مشتریان است و مرسولات را با هزینه ارسال بسیار پایین، ثابت و اقتصادی برای ارسال به تمام نقاط تهران در همان روز به دست صاحبان آن‌ها می‌رساند.

لازم به ذکر است که دومین دوره جایزه ملی زنجیره تامین و لجستیک در مهر ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها: دانشگاه صنعتی امیرکبیروزارت صنعت، معدن و تجارتاستارتاپاسپیدجایزه ملی لجستیک و زنجیره تامیناستارتاپ اسپید
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره مژده زینالی

مژده زینالی

مژده زینالی، دانش‌آموخته رشته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ مسئولیت واحد زبان‌های خارجی را در باشگاه‌های مهندسی پزشکی دانشگاه‌های آزاد عهده‌دار بوده و تاکنون مقالات متعددی را در زمینه‌های پزشکی و فناوری‌های نوین، در این عرصه منتشر کرده است.