حمایت پارک علم و فناوری پردیس از رویداد منظومه
برای ارتقای کارآفرینی صنعت فضایی ۸

حمایت پارک علم و فناوری پردیس از رویداد منظومه

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۴ | ۲ دقیقه

پارک علم و فناوری ایران از ارتقای کارآفرینی در صنعت فضایی با سازمان نوآوری فضایی ایران حمایت می‌کند.

نوپانابه گزارش مرکز نواوری فضایی کیهان، رویداد مسابقه‌محور چالش منظومه ماهواره‌ای با همکاری پارک علم و فناوری پردیس قصد دارد تا به طراحان و ایده‌پردازان صنعت فضایی، با ارتقای طراحی و توسعه کسب و کارهای موجود یا در حال راه‌اندازی خود حمایت کند. ارائه فناوری‌های بومی در حوزه طراحی منظومه ماهواره‌ها و ارائه تسهیلات به طرح‌هایی که در آن‌ها از فناوری های طراحی منظومه ماهواره ها استفاده شده باشد، از جمله برنامه‌های این مرکز جهت ارتقای صنعت فضایی است.

مرکز نواوری فضایی کیهان به همراه گروه رویدادهای فاطر، رویداد مسابقه‌محور منظومه را به‌منظور گردهمایی دانشجویان، طراحان، تولیدکنندگان، دست‌اندکاران، صاحب‌نظران و علاقه‌مندان این حوزه در سال جاری برگزار خواهد کرد. در طی فرایند این رویداد، «کارگاه طراحی ماموریت فضایی و آشنایی با نرم افزار STK» ، «کارگاه طراحی سیستمی» و «کارگاه توسعه طرح تجاری فضایی» برگزار خواهد شد.

لازم به دکر است اولین گام جهت شرکت علاقه مندان در این رویداد، ثبت نام برای حضور در پیش‌رویداد از طریق پایگاه www.manzoumeh2019.ir  خواهد بود. همچنین علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در شبکه‌‌های اجتماعی می‌توانند با آدرس @manzoumeh2019 نیز در ارتباط باشند.

برچسب‌ها: رویداد منظومهپارک علم و فناوری پردیس
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.