نمایش ظرفیت استارتاپ‌ها و دانش بنیان‌های حوزه لیزر و فوتونیک
در خلال سومین نمایشگاه بین الملی لیزر و فوتونیک ایران: ۸

نمایش ظرفیت استارتاپ‌ها و دانش بنیان‌های حوزه لیزر و فوتونیک

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۸:۲۳ | ۳ دقیقه

همزمان با سومین نمایشگاه بین المللی لیزر و فوتونیک ایران شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و مراکز تحقیقاتی ظرفیت‌های خود در این عرصه را به نمایش می گذارند.

نوپانا به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سومین نمایشگاه بین الملی لیزر و فوتونیک ایران ۱۸ تا ۲۱ آبان ماه سال جاری با حضور شرکت‌های معتبر داخلی و بین‌المللی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود.

هدف از برگزاری این نمایشگاه سالیانه، ارائه همه پتانسیل‌های به روز تولیدی، بازرگانی و خدماتی مراکز مختلف صنعتی، پزشکی و تحقیقاتی و نیز تقویت زمینه‌های توسعه و ترویج فناوری لیزر در کشور و بازار کسب وکار این حوزه فناوری است.

در این نمایشگاه، شرکت‌های معتبر داخلی و بین‌المللی صنایع مختلف و پزشکی، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و مراکز تحقیقاتی می‌توانند پتانسیل‌های خود را در بخش‌های لیزر و فوتونیک، اپتیک، فناوری ساخت اپتیک، آشکارسازها، اندازه‌گیری و سنجش، سیستم‌های لیزری در مهندسی تولید، سیستم‌های اندازه‌گیری اپتیکی، تصویربرداری، ارتباطات و داده‌های اپتیکی، بیوفوتونیک، پزشکی و مهندسی پزشکی و نیز امنیت انرژی برای متخصصان و عموم علاقه مندان به نمایش بگذارند.

آشنایی با ایده‌های استارتاپی حوزه لیزر و فوتونیک و نیز شرکت در رویدادهای همزمان نمایشگاه شامل نشست های علمی، کارگاه‌های آموزشی تخصصی و مسیرنمای صنعت از جذابیت‌های کیفی سومین نمایشگاه بین المللی لیزر و فوتونیک ایران است.

بر اساس این گزارش، شرکت های دانش بنیان از حمایت مالی ۷۰ درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی و استارتاپ‌های حوزه فناوری لیزر از حمایت ۱۰۰ درصدی مرکز نوآوری لیزر ایران در پاویون ایده‌های نو بهره‌مند می شوند. این پاویون امکان آشنایی سرمایه‌گذاران، صاحبان شرکت‌ها، تصمیم‌سازان و عموم بازدیدکنندگان را با محصولات و ایده‌های استارتاپی صاحبان ایده فراهم می‌سازد. 

کارآفرینان و عموم فعالان حوزه فناوری لیزر و فوتونیک می‌توانند برای رزرو غرفه در این نمایشگاه، آگاهی بیشتر و مشارکت در برگزاری رویدادهای همزمان به سایت نمایشگاه به نشانی اینترنتی www.iranphotonics.com مراجعه کنند.

برچسب‌ها: استارتاپاستارتاپ‌های حوزه فناوری لیزرسومین نمایشگاه بین الملی لیزر و فوتونیک ایرانلیزر و فوتونیک
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.