لینک استارت آپ فعال در حوزه پست درون شهری شروع بکار کرد
رپرتاژ آگهی؛ ۸.۷

لینک استارت آپ فعال در حوزه پست درون شهری شروع بکار کرد

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۶ | ۳ دقیقه

در سالی که گذشت در پی اوضاع نابسامان اقتصادی شاهد شکست تعداد زیادی استارت آپ بوده ایم و طبق پیش بینی ها انتظار می رفت الکام استارز نمایشگاه الکامپ امسال، کم رونق برگزار شود اما شاهد این بودیم که تیم هایی مسمم با ایده هایی پخته تر نسبت به سال های گذشته برای نمایش محصولات و خدمات خود حضور پیدا کردند.

نوپانااستارتاپ لینک هم از این قاعده مستثنا نبود و با تیم حرفه ای که در حوزه های IT و حمل و نقل دارد با تکیه بر تجارب استارت آپی گذشته خود قدم در حوزه پست گذاشته و در نمایشگاه الکامپ شرکت کرد. لینک، توزیع و تحویل هوشمند مرسولات، شروع فعالیت خود را شهر تهران قرارداده است و با شرکت ها و سازمان ها و فروشگاه های اینترنتی، برای ارسال مرسولاتشان قرارداد می بندد.

لینک پس از آماده سازی MVP یا همان حداقل محصول پدیرفتنی خود در نمایشگاه الکامپ حضور یافت و از سرویس های خود تحت عناوین Two-Days, Next-Day, Same-Day رونمایی کرد. که با توجه به مدت زمان رسیدن کالا به گیرنده تعرفه های متفاوتی دارد.

سید علی حسینی، بنیان گذار و مدیر عامل لینک با اشاره به شناخت عمیق نیاز لجستیکی فروشگاه های آنلاین و نشریات و شرکت ها و چالش های آن بیان کرد که توانسه اند فرآیند های استانداردی تعریف کنند که بطور جامع پاسخگوی نیاز این مجموعه ها باشد.

همچنین لینک برای رونمایی از خدمات خود در نمایشگاه الکامپ تخفیف ۸۰ درصدی برای سفارش اول شرکت ها درنظر گرفته است که تا پایان مرداد ۹۸ قابل استفاده است، که می توان برای استفاده از این تخفیف به وبسایت لینک مراجعه کرد.

برچسب‌ها: نمایشگاه بین المللی الکامپاستارتاپاستارتاپ لینکپست درون شهریتوزیع و تحویل هوشمند مرسولات
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.