حضور پررنگ استارت‌‌آپ‌های حوزه کودک برای اولین بار در نمایشگاه الکامپ
در بیست و پنجمین نمایشگاه تخصصی الکامپ؛ ۸

حضور پررنگ استارت‌‌آپ‌های حوزه کودک برای اولین بار در نمایشگاه الکامپ

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۳ | ۳ دقیقه

نمایشگاه الکامپ از ۲۷ تا ۳۰ تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و یکی از رویدادهای تازه آن، حضور پررنگ رویدادهای حوزه کودک در نمایشگاه امسال است.

نوپانانمایشگاه الکامپ از ۲۷ تا ۳۰ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار می‌شود و یکی از رویدادهای تازه آن حضور پررنگ استارت‌آپ‌های حوزه کودک در نمایشگاه امسال است.

از آنجا که در سال‌های اخیر استارت‌آپ‌های کودک محور چندان در کشور فعال نبوده‌اند، الکامپ امسال فرصت خوبی برای هم‌افزایی فعالان این عرصه است تا با برگزاری سه نشست تخصصی حوزه کودک به تبادل تجربیات دراین بخش بپردازند.

براین اساس، «نقش محتوا در کسب‌وکارهای الکترونیک حوزه کودک» عنوان اولین نشست تخصصی است که جمعه ۲۸ تیرماه از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶:۳۰ در سالن ۶ برگزار می‌شود. دراین نشست وضعیت موجود محتوای حوزه کودک در تمامی شاخه‌ها با حضور حامد رهنما، مدیر روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان، حسین شکاری، مدیر استارت‌آپ دوزلی بوک، سجاد اسم حسینی، مدیر استارت‌آپ کودک پرس و مرتضی توکلی، مدیر استارت‌آپ نی‌نی‌بان مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

تناسب محتوا با فرهنگ و جغرافیا، توجه به محتوای مناسب در کسب‌وکارهای حوزه کودک، تاثیرات مثبت و منفی محتوای الکترونیکی حوزه کودک، تفاوت نقش کسب‌و‌کارهای الکترونیکی کودک محور، ویژگی‌های محتوای مناسب، بهترین روش ارائه محتوا، قابلیت ارائه محتوا در بازارهای جهانی و هزینه تولید محتوا از دیگر موضوعات این نشست است.

گفتنی است، مدیریت این پنل با استارت‌آپ دوزلی بوک، به‌عنوان رتبه اول استارت‌آپ‌های صنایع خلاق نمایشگاه کتاب امسال است که استارت‌آپ شخصی‌سازی شده داستان و تصویرسازی مبتنی بر فرهنگ ایرانی اسلامی بوده و در نشر دیجیتال و بخش واقعیت مجازی شخصی سازی شده کودک فعالیت دارد.

برچسب‌ها: الکامپکودکاستارت‌آپ‌های حوزه کودک
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.