اسم‌های عجیب و ساختارشکن در نمایشگاه الکامپ
فرصتی برای آشنایی با استارتاپ‌های نوآور و جوان ۸

اسم‌های عجیب و ساختارشکن در نمایشگاه الکامپ

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۲۲:۲۸ | ۴ دقیقه

جزوه‌ننویس یکی از همین اسامی عجیب استارتاپ‌هاست که در حوزه آموزشی فعال است و امسال نیز مانند پارسال در الکام استارز حاضر شده است.

نوپاناجزوه‌ننویس یک اپ استور آموزشی است که درس‌های مختلف دانشگاهی در آن به شکل اپلیکیشن وجود دارند. هر درس یک اپلیکیشن جداگانه دارد که هم‌اکنون سی درس از دروس مقطع کارشناسی به شکل اپلیکیشن در وبسایت و کانال تلگرام عرضه شده است.

این دروس شامل : انتقال حرارت۱ ، انتقال حرارت ۲، ترمودینامیک۱، ترمودینامیک۲، سازه‌های بتن آرمه ۱، مدیریت برنامه‌ریزی و کنترل پروژه، تحلیل سازه ۱، تحلیل سازه ۲، تحقیق در عملیات۱ ، الکترونیک۱ ،الکترونیک۲ ، مهندسی پی ، ماشین‌های الکتریکی۱، اقتصاد مهندسی، ریاضی۱، ریاضی ۲، فیزیک۱، ریاضیات مهندسی، استاتیک، معادلات دیفرانسیل، مدارهای الکتریکی۱ ، مدارهای الکتریکی۲ ، مکانیک سیالات، مدار منطقی ، اندیشه ۱ ، اندیشه ۲ ، تاریخ تحلیلی صدر اسلام و... است که در وبسایت و کانال تلگرام جزوه ننویس موجود است. هرکدام از دروس به شکل اپلیکیشن است و برای بهره‌مندی از این اپلیکیشن‌ها لازم است شما از سیستم عامل اندروید استفاده کنید.

غرفه جزوه‌ننویس در سالن ۷ غرفه ۵۸ در الکامپ واقع است. به گفته محمدعلی میلانی صدر: «استقبال از نمایشگاه مانند پارسال خوب و پرشور است و تعدادی از پیشنهاد بازدیدکنندگان پارسال مثل آدرس‌دهی مستقیم به صفحات جزوه و تامین محتوا دروس جدید و... عملی شده است. همچنین پیشنهادهای همکاری مختلفی با سایر اپلیکیشن‌های آموزشی و غیرآموزشی مطرح شده است که بهتر است تا روشن شدن جزئیات صبر کنیم.»

استقبال بازدیدکنندگان از جزوه ننویس علل مختلفی دارد اولا اسم جذاب و کمی ساختارشکن که نوعی طعنه به سیستم‌های کهن آموزشی است و دوما امکان ارسال محتوا و مورد بعدی کیفیت تضمین شده محتوا که شامل نمونه سوالات کنکور ارشد با پاسخ کاملا تشریحی است.

جزوه ننویس به مناسبت الکامپ از ۱۴ اپلیکیشن جدید خود رونمایی کرد که امکان پرداخت در محل را دارند و برای استفاده از آن‌ها نیازی نیست که به وارد وبسایت شوید، همچنین پشتیبانی تمامی اپلیکیشن ها به شکل ۲۴ ساعته برقرار است.

برچسب‌ها: الکامپنمایشگاه بین المللی الکامپجزوه‌ننویسدروس دانشگاهیسیستم آموزشیاستارتاپ
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.