امضای تفاهم نامه میان خانه نوآوری صندوق توسعه صادرات
اعتلای فرهنگی با جهانی شدن استارت آپ های خانه نوآوری ۸

امضای تفاهم نامه میان خانه نوآوری صندوق توسعه صادرات

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۸:۰۴ | ۲ دقیقه

در راستای پیشبرد اهداف خانه نوآوری، تفاهم نامه ای با صندوق توسعه صادرات در جهت جهانی شدن فعالیت استارت آپی این شتاب دهنده به امضا رسید

نوپانامهرداد امانی مدیرعامل صندوق توسعه صادرات، ضمن بازدید از خانه نوآوری و آشنایی با فعالیت های استارت آپی این شتابدهنده، به گسترش همکاری ها میان این دو مجموعه تاکید کرد.

از همین رو جهت افزایش همکاری ها، تفاهم نامه ای میان خانه نوآوری و صندوق توسعه صادرات منعقد شد.

این تفاهم نامه که به امضای امانی و مهدی صداقت مدیرعامل خانه نوآوری رسید، گامی در راستای جهانی شدن استارت آپ های این شتابدهنده تلقی می شود.

با توجه به مزیت رقابتی استارت آپ های خانه نوآوری که فرهنگ محوری جزء لاینفک آن محسوب می شود این تفاهم نامه می تواند موجبات حضور آن ها را در سطح منطقه فراهم نماید.

در پی قرابت های فرهنگی ایران با سایر ملت های منطقه و همچنین برخورداری از اقوام مشترک با کشورهای همسایه، علاوه بر اشاعه فرهنگ غنی ایرانی_اسلامی در منطقه و خاورمیانه می توان روند جهانی شدن استارت آپ ها را نیز تسهیل نمود.

خانه نوآوری یکی از دیگر اهداف عقد این تفاهمنامه را ایجاد تسهیلات بیشتر جهت توسعه بازارهای استارت آپی خود و این صندوق عنوان نمود.

برچسب‌ها: استارتاپخانه نواوریمهردا امانیمهدی صداقتصندوق توسعه صادرات
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.