مرکز نوآوری ایران زمین عضو جدیدی از اکوسیستم استارتاپی کشور است
محمد حسینی، مدیرعامل مرکز نوآوری ایران زمین: ۸

مرکز نوآوری ایران زمین عضو جدیدی از اکوسیستم استارتاپی کشور است

توسط پیمان گل‌وردی | ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۵:۰۲ | ۵ دقیقه

مرکز نوآوری ایران زمین محصول همکاری بانک ایران زمین و شتابدهنده فناوری نوتاش در ایجاد امکان جذب و حمایت از طرح‌های خلاق، ارزش‌آفرین و نوآورانه است.

نوپانافضای کسب­وکارهای نوپا در کشور نیازمند حمایت هوشمندانه از طرح­های خلاق است؛ هدف ما استفاده از تجربه چندساله شتابدهنده فناوری نوتاش در زیست­‌بوم فناورانه کشور و حمایت‌­های بانک ایران زمین برای هم­افزایی و گسترش این امر به بهترین حالت ممکن است. استفاده از نیروی انسانی کارآمد و با تجربه در کنار امکانات ارزشمندی که در مرکز نوآوری ایران زمین گردآوری شده، نوید بخش تزریق توان و نشاط بیشتر به بستر کسب­‌و­کارهای نوپای­ کشور است.

محمد حسینی، مدیرعامل مرکز نوآوری ایران زمین در افتتاحیه این مرکز گفت: «مرکز نوآوری ایران زمین عضو جدیدی از اکوسیستم استارتاپی کشور است و از مدیریت بانک ایران زمین برای تحقق رویاهای جوانان تشکر می‌کنم.»

زیرساخت‌های فراهم شده در مرکز نوآوری ایران زمین، شرایط مناسب حضور در فضای کسب­‌وکار را برای صاحبان طرح­‌ها در قالب برنامه­‌های پیش شتاب­دهی، شتابدهی و سرمایه‌گذاری فراهم ساخته است.

فضای کار اشتراکی­، شبکه ارتباطی گسترده با فعالان زیست­بوم، برخورداری از حمایت بانک ایران زمین­، وجود تفاهم­نامه با مراکز علمی و دانشگاهی، و گروه راهنمایان و مربیان کسب­‌وکار موقعیت ممتازی را برای صاحبان طرح­های نوآورانه ایجاد کرده­ تا در مسیر مناسب رشد و ارزش­‌آفرینی قرار گیرند.

فرهاد اینالویی، معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین نیز در افتتاحیه این مرکز نوآوری گفت: «ابتدا قرار بود این مرکز در یک ساختمان لاکچری راه‌اندازی شود اما پس از بررسی ۳۲ ساختمان این مکان به عنوان مرکز نوآوری ایران زمین انتخاب شد.»

اینالویی افزود: «تمرکز مرکز نوآوری ایران زمین بر روی حوزه‌های بلاکچین، فین‌تک و بیمه است.» علاوه‌ بر این بنا به گفته معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین مذاکراتی با کشورهای سوئد و هلند انجام شده است تا مرکز نوآوری ایران زمین بین‌المللی شود.

عبدالمجید پورسعید، مدیرعامل بانک ایران زمین نیز گفت: «از سال‌ها پیش تصمیم داشتیم تا بانک ایران زمین را به یک بانک تمام دیجیتال تبدیل کنیم. همچنین امیدوار هستیم با توسعه چنین مرکزی، سازمان‌ها و نمهادهای دیگر نیز از آن استقبال کرده و وارد این حوزه شوند.»

مرکز نوآوری ایران زمین توان و امکانات خود را در خدمت پرورش طرح‌­های خلاق، ارزش‌آفرین و گروه‌­های پویایی قرار می‌­دهد که برای رشد و حضور اثرگذار در فضای کسب‌­و­کار نیازمند حمایت هستند. دایره حمایت مرکز نوآوری ایران زمین به گستردگی خلاقیت صاحبان طرح‌­ها، وسعت اندیشه خلاق آنها و همت والای فعالان حوزه کسب­و­کارهای نوپا خواهد بود.

صاحبان ایده‌‏ و کسب‌وکارهای استارت‌آپی، درخصوص نحوه تعامل و همکاری با این مرکز می‌توانند به آدرس سایت مرکز نوآوری ایران زمین به نشانی www.izicenter.ir مراجعه کنند.

برچسب‌ها: مرکز نوآوری ایران زمینبانک ایران زمینفین تکبلاکچینبیمهمرکز نوآوری محمد حسینیاستارتاپشتابدهنده فناوری نوتاش
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به‌عنوان مدیر اجرایی باشگاه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران‌جنوب برگزیده شده است و با فعالیت در زمینه مهندسی پزشکی هم‌اکنون مدیریت روابط عمومی استارت‌آپ Maczooo mirror را بر عهده دارد.