باغ كتاب تهران؛ ميزبان اولين گردهمايي سازندگان و طراحان مراكز علم ايران
گردهمايي مراكز علم ايران ۸

باغ كتاب تهران؛ ميزبان اولين گردهمايي سازندگان و طراحان مراكز علم ايران

توسط ریحانه استاجی | ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۲:۱۱ | ۳ دقیقه

اولین رویداد مراکز علم ایران به همت باغ کتاب تهران و با حضور طراحان و سازندگان مراکز علم کشور در آستانه دومین سال افتتاح باغ کتاب برگزار می‌شود.

نوپانا: در آستانه دومین سال افتتاح باغ کتاب تهران؛نخستین گردهمایی سازندگان و طراحان مراکز علم ایران برگزار می‌شود

اولین رویداد مراکز علم ایران به همت باغ کتاب تهران و با حضور طراحان و سازندگان مراکز علم کشور در آستانه دومین سال افتتاح باغ کتاب برگزار میشود.

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب، اولین گردهمایی طراحان و سازندگان مراکز علم کشور با موضوع «طراحی و ساخت مرکز علم؛ یک تجربه ایرانی» با حضور نمایندگان مراکز علم کشور، در آستانه دومین سال افتتاح بزرگترین مرکز ‌ علم و سرگرمی کشور،  روز سه شنبه ١١ تیر ماه ١٣٩٨ در باغ کتاب تهران برگزار می‌‌شود.

توسعه چشمگیر مراکز علم در ایران در سال‌های اخیر، بهانه‌ای شد، تا گروه‌های طراح و سازنده این مراکز گرد هم بیایند و با به اشتراک گذاری تجربیات، مشکلات این حوزه در حال رشد را با بررسی کنند.

موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی، هلدینگ تفریحی و گردشگری ایران‌فان، شرکت مرصاد دانشگاه تهران، شرکت فن‌آموز، شرکت توانا، پژوهشگان رویان، مؤسسه آسمان شب، مرکز نجوم آوااستار  و شرکت اچ.اس. اد (شرکت ال جی) از جمله همراهان این رویداد مهم هستند.

نقش مراکز علم در توسعه عدالت آموزشی هم موضوعی است که در این نشست توسط دکتر سیدمجید حسینی بررسی خواهد شد.

اولین رویداد مراکز علم کشور روز سه شنبه ١١ تیرماه از ساعت ٩:٠٠ صبح در سالن شماره ٨ باغ کتاب تهران برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند با حضور در این نشست از برنامه‌های آن استفاده کنند.

باغ کتاب تهران بزرگترین مجموعه کتاب و سرگرمی‌های علمی کشور است که در دوطبقه با زیربنای ٦٥ هزار متر مربع، ١٢ تیر ماه ١٣٩٦ به بهره برداری رسید.

برچسب‌ها: استارت‌آپفناوریباغ کتاب
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره ریحانه استاجی

ریحانه استاجی

ريحانه استاجي دانش آموخته كارشناسي شيمي محض از دانشگاه ازاد است. او در سال ١٣٩٣ موفق به كسب مقام دوم كشوري در جشنواره دانش آموزي تبيان گرديد. او همچنين فعاليت رسانه اي و مطبوعاتي خود را در سايت علمي تحليلي نوپانا آغاز كرده است.