فیناپ هفتم مجالی برای روایت‌های متفاوت از کارآفرینی
با حمایت رسانه‌ای نوپانا: ۸

فیناپ هفتم مجالی برای روایت‌های متفاوت از کارآفرینی

توسط پیمان گل‌وردی | ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۰ | ۳ دقیقه

هفتمین رویداد فیناپ با عنوان PainTech و این‌بار با رویکرد متفاوتی در حوزهٔ کارآفرینی پنجشنبه ۲۷ دی ۹۷ در کارخانهٔ نوآوری های‌وی برگزار می‌شود.

نوپانادر دنیای کسب و کار به ویژه استارتاپ‌ها، هر روز داستان‌های شیرین موفقیت این کسب و کارها از رسانه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی شنیده می‌شود اما کمتر به موانع و مخاطرات آن پرداخته شده است. در PainTech به این جنبهٔ پنهان کسب و کارها پرداخته خواهد شد.

رسالت PainTech عبور کارآفرینان از درهٔ مرگ ایده یا انگیزش آنها به ایده‌پردازی مجدد است.

در شش رویداد گذشتهٔ فیناپ و در بسیاری از رویدادهای دیگر اغلب افرادی مجال سخنرانی، ارائه یا انتقال تجربه داشتند که موفق، مشهور یا صاحب سِمت بودند اما در فیناپ دی‌ماه ما قصد داریم میکروفون را به دست افرادی در حوزه فین‌تک و کارآفرینی بدهیم که دردهای آن را نیز تجربه کرده‌اند و شاید تا کنون کسی صدایشان را نشنیده است.

افرادی که مایل هستند در هفتمین رویداد فیناپ تجربهٔ متفاوت خود از شکست یا رنجِ کارآفرینی را با دیگران به اشتراک بگذارند می‌توانند از طریق شبکه‌های اجتماعی فیناپ به ما پیام بدهند.

علاقه‌مندان به حضور در هفتمین رویداد فیناپ می‌توانند از طریق لینک سایت ایوند جهت ثبت‌نام اقدام کنند. همچنین برای اطلاعات بیشتر کانال تلگرامی فیناپ به آدرس t.me/finupevent را دنبال کنید.

گفتنی است، این رویداد با حمایت رسانه‌ای نوپانا (پایگاه علمی-تحلیلی کسب‌وکارهای) به نشانی http://nopana.ir/ برگزار می‌گردد.

 

برچسب‌ها: رویداد فیناپکسب‌و‌کاراستارت‌آپPainTechکارخانه نوآوری های‌وی
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به‌عنوان مدیر اجرایی باشگاه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران‌جنوب برگزیده شده است و با فعالیت در زمینه مهندسی پزشکی هم‌اکنون مدیریت روابط عمومی استارت‌آپ Maczooo mirror را بر عهده دارد.