دومین رویداد استارت‌آپی ایدوکا
با حمایت رسانه‌ای نوپانا: ۸

دومین رویداد استارت‌آپی ایدوکا

توسط پیمان گل‌وردی | ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۷ | ۴ دقیقه

دومین رویداد استارت‌آپی ایدوکا با هدف برندسازی صنایع خلاق و فرهنگی استان در لرستان برگزار می‌شود.

نوپانادومین رویداد استارت‌آپی ایدوکا با هدف برندسازی صنایع خلاق و فرهنگی استان در لرستان توسط بنیاد نخبگان استان لرستان و با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی ریاست جمهوری و همکاری نهادهای علمی و فناورانه استان در تاریخ ۱۴ لغایت ۱۶ آذرماه ۹۷ در محل سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

ثبت نام دومین رویداد استارت‌آپی ایدوکا (استارت‌آپ ویکند صنایع خلاق لرستان) بر روی سایت idoka.ir انجام می‌پذیرد و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به همین سایت تا ۱۲ آذرماه ۹۷ اطلاعات خود را ثبت کرده و اقدامات لازم را انجام دهند.

دومین رویداد استارت‌آپی ایدوکا با هدف تقویت روحیه ایده پردازی، پیوند نوآوری با ظرفیت‌های بومی و جذب سرمایه‌گذار با تکیه بر توانمندی‌های بالقوه استان در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

رحمان کلانتری، دبیر اجرایی رویداد استارت‌آپی ایدوکا در باره این رویداد گفت: «با توجه به نیازسنجی جامعه و حرکت به سمت گفتمان کارآفرینی در استان با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالقوه استان لرستان، بنیاد نخبگان لرستان با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و همکاری سایر دستگاه‌های علمی و فناورانه استان اقدام به برگزاری این رویداد می‌کند.»

کلانتری بیان کرد: «ایجاد انگیزه بین دانشجویان و فارغ التحصیلان و ترویج و تقویت فرهنگ کارآفرینی یکی از دغدغه‌های نظام کنونی علم و فناوری کشور است تا به افزایش کارآفرینی کشور کمک کند.»

او گفت: «تا پیش از برگزاری استارت‌آپ ویکند ایدوکا، بیش از ۵ پیش رویداد در سطح دانشگاه‌ها و مدارس استان انجام گرفته و دو ایستگاه آشنایی با استارت‌آپ ویکند در دو دانشگاه استان برپا شده و همچنین ده جلسه با دستگاه‌های علمی و فناورانه و استانداری استان طبق برنامه ریزی ها انجام گرفته است.»

رحمان کلانتری افزود: «این سومین استارت‌آپ ویکندی هست که در استان لرستان توسط ایدوکایی‌ها انجام می‌گیرد و خروجی‌های خوبی تاکنون داشته است. از جمله ۵ استارت‌آپ موفق و واحدهای فناور و ارتباط با سرمایه‌گذاران حاصل ایدوکا بوده است.»

دبیر اجرایی رویداد گفت: «جا انداختن ادبیات استارت‌آپ در دانشگاه‌ها و مدارس استان از مهم‌ترین کارهای ایدوکا بوده است.»

گفتنی است، این رویداد با حمایت رسانه‌ای نوپانا (پایگاه علمی-تحلیلی کسب‌وکارهای نوپا) به نشانی http://nopana.ir/ برگزار می‌گردد.

 

برچسب‌ها: ایدوکالرستاناستارت‌آپرویداد استارت‌آپی ایدوکااستارت‌آپ ویکند صنایع خلاق لرستان
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به‌عنوان مدیر اجرایی باشگاه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران‌جنوب برگزیده شده است و با فعالیت در زمینه مهندسی پزشکی هم‌اکنون مدیریت روابط عمومی استارت‌آپ Maczooo mirror را بر عهده دارد.