رویداد استارت‌آپی با موضوع مراقبت و سالمندی برگزار می‌شود
با حمایت رسانه‌ای نوپانا: ۸

رویداد استارت‌آپی با موضوع مراقبت و سالمندی برگزار می‌شود

توسط پیمان گل‌وردی | ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۶ | ۲ دقیقه

اولین رویداد تخصصی استارت آپی با موضوع مراقبت و سالمندی در بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.

نوپانابه گزارش مرکز نوآوری و شتابدهی سلامت دیجیتال کشور، رویداد استارتاپی برای تولید و طراحی وب‌سایت، نرم‌افزار، بازی‌های رایانه‌ای، اپلیکیشن و سامانه‌های هوشمند با رویکرد مراقبت و سالمندی برگزار می‌شود.

سالمندی فعال، پویا و موفق، بررسی وضعیت سلامت سالمندان، ورزش و تحرک سالمندان، توانبخشی سالمندی، آسایشگاه مراقبت از سالمندان ، خدمات در منزل ویژه سالمندان، سالمند و مدیریت مراقبت، ارتقا سلامت سالمندان، آموزش و تبعیت از رژیم دارویی، غذایی، ورزشی و توانبخشی سالمندان از جمله محورهای اولین رویداد استارت آپی مراقبت و سالمندی است.

رویداد تخصصی استارت آپی مراقبت و سالمندی با همکاری سازمان نظام پرستاری، وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مرکز نوآوری و شتابدهی سلامت دیجیتال کشور از ۲۴ تا ۲۶ بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

علاقمندان تا ۱۵ دی‌ماه مهلت دارند تا نسبت به حضور در این رویداد از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی www.idhealth.ir اقدام کنند.

برچسب‌ها: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکیسلامتیاستارت‌آپمرکز نوآوری و شتابدهی سلامت دیجیتال کشوراستارت‌آپ ویکند مراقبت و سالمندی
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به‌عنوان مدیر اجرایی باشگاه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران‌جنوب برگزیده شده است و با فعالیت در زمینه مهندسی پزشکی هم‌اکنون مدیریت روابط عمومی استارت‌آپ Maczooo mirror را بر عهده دارد.