بهره‌مندی برگزیدگان مرحله اول آزمون استخدام بخش خصوصی از دو طرح جایگزین خدمت سربازی
شبکه نوآوری تهران اعلام کرد: ۸

بهره‌مندی برگزیدگان مرحله اول آزمون استخدام بخش خصوصی از دو طرح جایگزین خدمت سربازی

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۲:۵۰ | ۴ دقیقه

در ادامه حمایت‌ها از دومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی، شبکه نوآوری تهران (tinet) وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اعلام کرد در راستای رسالت خود، 6 امتیاز ویژه برای برگزیدگان مرحله نخست آزمون استخدام بخش خصوصی در نظر گرفته است که ازجمله آن‌ها عضویت مستقیم در tinet و امکان استفاده از طرح پروژه جایگزین یا طرح امریه به‌جای خدمت سربازی است.

نوپانادر نامه‌ی محمدمهدی جهان‌بزرگی مدیر شبکه نوآوری تهران به دبیر شورای سیاست‌گذاری آزمون استخدام بخش خصوصی با اشاره به اینکه بر اساس تصمیمات شورای راهبردی این شبکه، برگزیدگان اولین مرحله آزمون (مرحله‌ی غیرحضوری) به‌صورت مستقیم به عضویت در tinet پذیرفته خواهند شد، آمده است: برگزیدگان امکان استفاده از دو طرح جایگزین خدمت وظیفه عمومی، با عنوان پروژه جایگزین خدمت و همچنین طرح امریه در شرکت‌های دانش‌بنیان خواهند داشت.

شبکه نوآوری تهران تصریح کرده است: افراد واجد شرایط و پذیرفته‌شده در طرح‌های جایگزین خدمت، طرح را در محل شرکت‌های استخدام‌کننده به انجام رسانده و عملاً شرکت‌ها از توان تخصصی و مهارتی این افراد در طول دوره خدمت نیز بهره‌مند خواهند شد.

عضویت در باشگاه شبکه نوآوری و استفاده از امکانات آن برای برگزیدگان، عضویت و حضور برگزیدگان مرحله اول در بازارهای آزادکاری و انجام پروژه‌ها و پژوهش‌های موردنیاز و اعلامی از سوی شرکت‌ها ازجمله شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، امکان استفاده از خدمات ارزیابی طرح و ایده و همچنین جذب سرمایه برای تجاری‌سازی ویژه‌ی اعضای شبکه نوآوری و امکان استفاده از خدمات کسب‌وکار ارائه‌شده در شبکه نوآوری و بازار خدمات کسب‌وکار از دیگر امتیازات ویژه‌ای است که شبکه نوآوری تهران برای برگزیدگان مرحله اول آزمون استخدام بخش خصوصی مصوب کرده است.

ثبت‌نام دومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی (شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور) به دلیل افزایش چشمگیر شرکت‌های متقاضی نیروی انسانی و همچنین استقبال خوب افراد جویای شغل اعم از افراد دارای مهارت و مستعد، دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها و شاغلان جویای فرصت شغلی بهتر تا 20 مهر تمدیدشده و از طریق سایت www.inre.ir انجام می شود.

گفتنی است «شـبکه نوآوری تهران» در راستای دستور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری مبنی بر توانمندسازی شرکت‌های فناور، خلاق و دانش‌بنیان و همچنین افراد و تیم‌های نوآور، نخبه و مخترع و کمک به تجاری‌سازی دانش و فناوری و همچنین ارتباط و شــبکه‌ســازی عناصــر فعال در زیســت‌بوم فناوری، نوآوری و کارآفرینی، تأسیس شده است.

برچسب‌ها: شورای سیاست‌گذاری آزمون استخدام خصوصیآزمون استخدام بخش خصوصیسربازیتسهیلات سربازیشرکت فناور
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.