ادغام شرکت های آواتک، شزان، نوآوا و زاویه در هم‌آوا
پس از تفاهم صورت گرفته؛ ۸

ادغام شرکت های آواتک، شزان، نوآوا و زاویه در هم‌آوا

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۴۶ | ۴ دقیقه

پس از ادغام شرکت های آواتک، شزان، نوآوا و زاویه در مجموعه‌ هم‌آوا، قرار است همه در کارخانه نوآوری مستقر شوند.

نوپانا به گزارش تکراتو، شرکت های آواتک، شزان، نوآوا و زاویه در مجموعه‌ هم‌آوا ادغام می‌شوند. ایمان جلیلی که مدیر ارتباطات شرکت هم‌آوا است در مورد جزئیات ادغام این شرکت‌ها اطلاعاتی ارائه کرد. به گفته وی همه‌ی این مجموعه‌ها به غیر از شزان در مجموعه کارخانه نوآوری مستقر شده‌ بودند که تصمیم گرفته شده برای تسریع امور و متمرکز شدن سرویس‌ها، همه با یکدیگر ادغام شوند و با شخصیت حقوقی هم‌آوا فعالیت کنند.

ادغام شرکت های آواتک، شزان، نوآوا و زاویه

با ادغام شرکت های آواتک، شزان، نوآوا و زاویه در هم آوا، از این پس هم‌آوا شرکت مادر خواهد بود و سایر برندهای زیرمجموعه‌های فعال هم با نام هم آوا قرارداد منعقد خواهند کرد.

جلیلی در ادامه‌ی صحبت‌هایش در مورد ادغام شرکت های آواتک، شزان، نوآوا و زاویه، هدف از این ادغام را خدمت‌رسانی صفر تا صد به استارت‌آپ‌ها از پروسه ایده تا تبدیل شدن آن‌ها به یک کسب‌وکار بزرگ اعلام کرد.

وظایف شرکت‌های آواتک، شزان، نوآوا و زاویه پس از ادغام

وی همچنین در مورد بخش‌های مختلف این مجموعه و تقسیم کار میان آن‌ها نیز اطلاعاتی ارائه کرد. به گفته وی نوآوردگاه درگاه ورودی آنها برای رویدادهاست. زاویه فضای کار اشتراکی را برعهده دارد و برنامه‌های شتابدهی به طور مشترک به عهده آواتک و شزان خواهد بود. نوآوا نیز به استارت‌آپ‌ها خدمات رشد ارائه خواهد کرد.

هم‌آوا همچنین از این به بعد سرمایه‌گذاری روی استارت‌آپ‌های در حال رشد را هم به عهده خواهد داشت.

جلیلی همچنین در مورد اهمیت این ادغام اعلام کرد که از این پس حلقه کاملی از ارایه خدمات به شرکت‌های استارت‌آپی در کارخانه نوآوری شکل خواهد گرفت و امکان مانیتور آن نیز به صورت لحظه‌ای و مرحله‌ای وجود خواهد داشت.

این ادغام و مراحل قانونی آن همچنان در حال انجام است زیرا برخی از این برندها تعهداتی دارند که باید انجام دهند تا بتوانند شخصیت حقوقی خود را به هم آوا منتقل کنند. همچنین به گفته جلیلی قرار است در مدت چند ماه آینده تغییراتی در مدیریت هم‌آوا ایجاد شود. رضا کلانتری نژاد بنیانگذار شزان به عنوان مدیر مجموعه هم‌آوا انتخاب شده است.

برچسب‌ها: کارخانه نوآوریادغاماستارت‌آپشتاب‌دهندهکسب‌و‌کارآواتکشزانزاویهنوآوا
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.