ایده‌های برتر استارت‌آپ شریف معرفی شدند
با موضوع انرژی؛ ۸

ایده‌های برتر استارت‌آپ شریف معرفی شدند

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۴۸ | ۳ دقیقه

نهمین استارتاپ تریگر مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف و ستاک (ستاد توسعه ایده‌‎های کارآفرینانه) با معرفی برترین‌های این دوره به کار خود پایان داد.

نوپانا به نفل از فارس، نهمین استارتاپ تریگر دانشگاه صنعتی شریف با موضوع انرژی برگزارشد.

طبق روال هر دوره در 4روز اول، در بخش ابتدایی رویداد کارگاه‌های تخصصی حوزه‌ی کسب‌و کار و کارگاه‌های تخصصی حوزه انرژی برگزار شد.

در بخش دوم پس از صحبت‌های مهمانان ویژه و شبکه‌سازی و پذیرایی، شرکت‌کنندگان در بخش ملاقات‌سریع (fast meeting) حاضر شدند. در این بخش هر فرد 90ثانیه فرصت داشت تا خود را به نفر مقابل معرفی کند و بتواند افراد را برای هم‎تیم شدن با خود ترغیب کند.

در دو روز پایانی افراد پس از تشکیل تیم و انتخاب ایده، در کنار هم بر روی ایده‌ در نظر گرفته شده برای هر تیم کار کردند و در نیم روز آخر (جمعه بعد از ظهر) پس از ارائه‌ تیم‌ها، ایده‌های برتر در اختتامیه اعلام و از آن‌ها تقدیر شد.

بهروز عادلشاهیان، مهدی گندم‌زاده، احسان مال‌اندیشان و مهران عباسی تیم اول، حسین حسن‌مرادیان، معصومه بهشتی و امیررضا رنجبران تیم دوم، سید سعید سیدحسین، سینا خلخالی، مجتبی توانایی مروی و رضا فتحی تیم سوم دوره نهم استارتاپ تریگر شریف بودند.

بانک رفاه، پارک علم‌و فناوری شریف، معاونت علمی‌و فناوری ریاست جمهوری، مرکز رشد شریف، شتابدهنده شریف و شرکت شریف سولار حامیان این دوره از رویداد بودند.

برچسب‌ها: مدیریت کردن در استارت‌آپ‌استارت‌آپانرژياستارت‌آپ تریگرشتابدهنده شریفایده
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.