استارت‌آپ گردشگری خراسان رضوی برگزار می‌شود
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان: ۸

استارت‌آپ گردشگری خراسان رضوی برگزار می‌شود

توسط پیمان گل‌وردی | ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۵:۰۶ | ۳ دقیقه

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از برگزاری یک استارتاپ در حوزه گردشگری استان خبر داد.

نوپانا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی،یوسف بیدخوری با اعلام این خبر افزود: برگزاری استارتآپ های حوزه گردشگری در استان ها از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور سیاست گذاری شده که در همین راستا در خراسان رضوی نیز استارتاپی برگزار می شود. 

وی مدت برگزاری استارتاپ را سه روز اعلام کرد و افزود: استارتآپ حوزه گردشگری از 31 مرداد لغایت 2 شهریور ماه برگزارخواهد شد. 

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی تصریح کرد: پس از برگزاری این استارت آپ در استان، در مراحل بعدی به صورت ملی و سپس بین المللی برگزار خواهد شد. 

بیدخوری با بیان این که دانشجویان، استادان دانشگاه و افراد فعال در زمینه استارتآپ ها می توانند در این رویداد فناورانه حوزه گردشگری شرکت کنند، اظهار کرد: ازسوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان متولی آن، جوایزی به عنوان مشوق برای ایده پردازان حوزه گردشگری در نظر گرفته شده است و ۳ ایده برگزیده از بین شرکت کنندگان به رقابت های ملی استارتاپ در مهرماه سال جاری در تهران معرفی خواهند شد. 

وی یادآورشد: هدف از برگزاری این استارتآپ، علمی کردن این صنعت و  اشتغال‌زایی درصنعت گردشگری است و امیدواریم برگزاری استارتآپ ها به تسهیل گردشگری و افزایش ورود گردشگر به استان و کشور کمک کند. 

بیدخوری درباره شرکت کنندگان در برگزاری این استارتآپ گفت: پارک علم و فناوری خراسان رضوی، شهرداری مشهد و دانشگاه فردوسی و دیگر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی حوزه گردشگری در این استارت آپ مشارکت دارند.

برچسب‌ها: استارت‌آپ گردشگریاستارت‌آپاداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان رضویپارک علم و فناوری خراسان رضوی
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به‌عنوان مدیر اجرایی باشگاه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران‌جنوب برگزیده شده است و با فعالیت در زمینه مهندسی پزشکی هم‌اکنون مدیریت روابط عمومی استارت‌آپ Maczooo mirror را بر عهده دارد.