ایده‌های برتر کسب‌وکارهای فضاپایه حمایت می‌شوند
فراخوان ۸

ایده‌های برتر کسب‌وکارهای فضاپایه حمایت می‌شوند

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۹ | ۲ دقیقه

سازمان فضایی ایران با انتشار فراخوانی اعلام کرد که از ایده‌های برتر در حوزه کسب‌وکارهای فضاپایه حمایت می‌کند. این فراخوان برای برگزاری رویداد شناسایی و توانمندسازی کسب‌وکارهای فضاپایه از سوی سازمان فضایی ایران اعلام شد.

نوپانا، به نقل از مهر: این سازمان به عنوان متولی حوزه فضایی و در راستای حمایت حداکثری از فضای توسعه کسب‌وکار در حوزه علوم، فناوری و کاربردهای فضایی اقدام به شناسایی و معرفی ایده‌های برتر در قالب شرکت‌های کسب‌وکار نوپا (استارت‌آپ) تا پیش از ورود به فاز شتابدهی محصول کرده است.

از این رو براساس این فراخوان، این اقدام حمایتی از طریق برون‌سپاری بسته کاری شامل اطلاع‌رسانی و تبلیغات، برگزاری همایش، رویدادهای ترویجی، ارایه خدمات مربی‌گری (منتورینگ)، فراهم‌سازی فضای کار اشتراکی، آموزش و تامین زیرساخت‌های اولیه و در قالب برگزاری یک رقابت سراسری صورت می‌پذیرد.

سازمان فضایی ایران از تمامی علاقمندان شامل شرکت‌های شتاب‌دهنده، مراکز رشد و نوآوری، دانشگاه‌ها، پارک‌های علمی و فناوری و گروه‌های فعال در حوزه کارآفرینی دعوت کرده است تا در صورت تمایل به برگزاری این برنامه، پیشنهاد کامل خود را حداکثر تا ساعت ۱۶ شنبه، پنجم خرداد ۱۳۹۷ جاری به این سازمان ارسال کنند.

برچسب‌ها: استارت‌آپفضاصنعت فضایی
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.