ایمن‌آبادی: توئیتر کاملا بی‌آزار است
در واکنش به انتشار نامه ۶ وزیر و ۲ نماینده مجلس برای رفع فیلتر توئیتر ۸

ایمن‌آبادی: توئیتر کاملا بی‌آزار است

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۹:۲۶ | ۳ دقیقه

ایمن‌آبادی: کاش دیگر نمایندگان مجلس را هم در جریان نامه رفع فیلتر توئیتر قرار می‌دادند تا ما هم آن را امضا می‌کردیم.

به گزارش نوپانا به نقل از پایگاه تحلیلی خبری انتخاب، نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی با اعلام موافقتش با «نامه مشترک ۶ وزیر و دو نماینده مجلس» در مورد رفع فیلتر توئیتر، گفت: کاش آقای سبحانی‌فر ما را در جریان نامه رفع فیلتر توئیتر می‌گذاشت تا ما هم آن را امضا می‌کردیم.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار «انتخاب»، پیرامون نامه اخیر ۶ وزیر و ۲ نماینده مجلس به دادستان کل کشور، پیرامون رفع فیلتر توئیتر گفت: بنده کاملا با این موضوع موافقم؛ ای کاش آقای سبحانی‌فر ما را در جریان این نامه می‌گذاشت تا ما هم آن را امضا کنیم.

ایمن‌آبادی ادامه داد: هیچ کس در کشور مخالف پیام رسان‌های داخلی نیست؛ بلکه ما با انحصار مخالفیم. دنیای امروز هم دنیای بستن و انحصار نیست.

نماینده رشت در مجلس افزود: شما ببینید؛ کسی نیامد خوبی‌های تلگرام را لیست کند؛ اما پیام‌رسان‌های داخلی با بودجه دولتی مدام تبلیغ می‌کنند. درست آن است که هر کسی می‌خواهد پیام‌رسان داخلی استفاده کند و هر کسی نمی‌خواهد بتواند از دیگر پیام‌رسان‌ها استفاده کند.

ایمن‌آبادی درباره رفع فیلتر توئیتر نیز اظهار داشت: توئیتر کاملا بی‌آزار است و فیلتر آن نیز بی معناست؛ شنیدم که عده‌ای از این موضوع برافروخته شدند که البته این برافروخته شدن دلیلی ندارد. مگر در تلگرام چه اتفاقی افتاد که نگران این موضوع باشیم؟

او افزود: هزار بار گفته‌ام و باز هم می‌گویم مشکل اصلی این است که با فیلتر تلگرام، قبح فیلترشکن‌ها ریخته و اکنون هر کودکی در هر سن و سالی از فیلترشکن استفاده می‌کند. هر چقدر هم این فیلترشکن‌ها را ببندیم باز هم یکی جدیدتر می‌آید. این موضوع حتی روی اینترنت هم اثر گذاشته و در ادارات مختلف می‌بینیم که بارها از قطع بودن سایت‌ها گلایه می‌کنند.

برچسب‌ها: تلگرامرفع فیلترفیلترشکنتوئیتر
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.