تجلیل از همراه اول به عنوان حامی اول کسب‌و‌کارهای نوپا
زنجیره ایده تا محصول را تکمیل می‌کنیم: ۸

تجلیل از همراه اول به عنوان حامی اول کسب‌و‌کارهای نوپا

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۹:۵۹ | ۴ دقیقه

از همراه اول به‌عنوان یکی از کارفرمایان کلیدی دانشگاه صنعتی اصفهان تقدیر شد و نیکوفر قائم‌مقام مدیرعامل همراه اول تندیس و لوح تقدیر را دریافت کرد.

نوپانا، به نقل از ایلنا: در راستای ارج نهادن به اقدامات همراه اول در خصوص مشارکت با دانشگاه در زمینه شتاب‌دهی و حمایت از تیم‌‌های کسب‌وکار جوان و نخبه، در مراسمی که سه‌شنبه  ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ و به مناسبت چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار ‌شد. از همراه اول به‌عنوان یکی از کارفرمایان کلیدی دانشگاه صنعتی اصفهان تقدیر شد و نیکوفر قائم‌مقام مدیرعامل همراه اول تندیس و لوح تقدیر را دریافت کرد. این مراسم با حضور منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، محسن مهر‌علیزاده استاندار اصفهان، قدرت‌الله نوروزی شهردار اصفهان، حمیدرضا نیکوفر قائم‌مقام مدیرعامل همراه اول، محمود مدرس هاشمی رییس دانشگاه صنعتی اصفهان و جمعی از اساتید دانشگاه و دانشجویان، عصر روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت در این دانشگاه برگزار شد.

شرکت ارتباطات سیار ایران در راستای تکمیل جریان تبدیل‌شدن به یک واحد دیجیتال (Digital Unit) و هم‌راستا با تکمیل زنجیره ایده تا محصول و در جهت تقویت هر چه بیشتر تعاملات و همکاری‌های علمی، پژوهشی و آموزشی و اقتصادی با دانشگاه‌های کشور و در جهت شکل‌گیری واحدهای فناور فعال درزمینه فناوری‌های نوین اطلاعات و ارتباطات، اقدام به عقد قرارداد و موافقت‌نامه‌ با دانشگاه‌های «شهید بهشتی»، «شیراز» و «صنعتی اصفهان» کرده است.

این شرکت‌ها که با نام‌های تجاری «هوشمند اول بهشتی»، «هوشمند اول برتر شیراز» و «هوشمند اول برنای اصفهان» و به ترتیب با نام‌های اختصاری هاب، هاب شیراز و هاب اصفهان تأسیس شده‌‌اند، علاوه بر پرداختن به فعالیت‌های شتاب‌دهی ایده‌ها و حمایت از استارت‌آپ‌‌ها به فعالیت در حوزه تجمیع‌ کنندگی خدمات ارزش‌افزوده(Value Added Services) نیز می‌پردازند.

هاب‌های دانشگاهی به‌عنوان بازوی اجرایی همراه اول در ارایه خدمات شتاب‌دهی به استارت‌آپ‌‌ها و ایده‌های نوین، به ارایه خدمات مختلف ارزش‌افزوده مانند تولید محتوا، نرم‌افزار، بازی رایانه‌ای، فیلم و انیمیشن، صنایع فرهنگی خلاق، اسباب‌بازی، فیلم و موسیقی، تبلیغات خلاق، محصولات و خدمات مرتبط با امنیت اطلاعات و شبکه، محصولات و خدمات حوزه توریسم، محصولات مربوط به حوزه ورزش و مانند آن‌ها با تمرکز بر خدمات ارزش‌افزوده موبایل می‌پردازند و می‌‌کوشند که در حوزه خدمات قابل ارایه با تلفن همراه و در راستای توانمندسازی بازیگران بالقوه و بالفعل بازار ICT و نیز سرمایه‌‌گذاری و ایجاد بسترهای لازم جهت بومی‌سازی فناوری‌های نوین در این عرصه فعالیت کنند.

برچسب‌ها: تلفن همراهاستارت‌آپ
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.