هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری برگزار می‌شود
به همت پارک فناوری پردیس معاونت علمی؛ ۸

هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری برگزار می‌شود

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۵:۴۷ | ۳ دقیقه

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری به همت پارک فناوری پردیس معاونت علمی با موضوع «شهر هوشمند» طی 3 روز از 14 تا 16 تیرماه 1397 در محل نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران دایر خواهد شد.

به گزارش نوپانا و به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز فن بازار ملی ایران با همکاری مرکز شتابدهی نوآوری که در پارک فناوری پردیس معاونت علمی مستقر هستند، هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری را با پشتیبانی پارک فناوری پردیس معاونت علمی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌کند.

در این نمایشگاه، اجزای مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور از جمله شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپا، شتابدهنده‌ها و مراکز رشد،‌ سرمایه‌گذاران جسورانه و صندوق‌های سرمایه‌گذاری، فرشتگان کسب‌وکار، مخترعین، منتورها، برگزارکنندگان رویدادهای استارتاپی،‌ رسانه‌های استارتاپی، ارائه کنندگان زیرساخت‌ها در بخش‌های حاکمیتی و غیره حضور خواهند داشت.

این نمایشگاه در مساحتی بالغ بر 9000 مترمربع و بیش از 350 غرفه برپا خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود 1000 نفر غرفه دار و بیش از 4000 نفر بازدیدکننده در این نمایشگاه گردهم آیند. همچنین چندین رویداد مختلف تجاری و ترویجی در این نمایشگاه برگزار خواهد شد و بخش‌های متنوعی برای عرضه فناوری‌ها و کسب‌وکارهای نوپای کشور دایر می‌شود.

بر طبق اعلام دبیرخانه نمایشگاه، ثبت‌نام غرفه داران، از تاریخ 18 اردیبهشت آغاز و تا 5 خرداد ادامه خواهد یافت. همچنین ثبت‌نام بازدیدکنندگان نیز از ابتدای خردادماه آغاز خواهد شد.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری با موضوع «شهر هوشمند» به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از 14 تا 16 تیرماه 1397 برگزار می‌شود.

برچسب‌ها: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوریپارک فناوری پردیساستارت‌آپشرکت های نوپاشرکت دانش بنیانشهر هوشمندsmart cityهفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.